6 טיפים לאירוח ביתי

מתכוונים לערוך אירוע ביתי? להלן הטיפים החשובים ביותר שעליכם לדעת כדי שהאירוח יהיה על הצד הטוב ביותר.

אירוח ביתי – משימה שהיא בהחלט אפשרית

אין ספק כי אחת הסיטואציות המלחיצות ביותר היא כמובן אירוח של בני משפחה וחברים. הסטנדרטים הגבוהים של הישראלים גרמו לכך שכיום מדובר במשימה כמעט בלתי אפשרית, אולם בדיוק בשביל זה אנחנו כאן ולהלן הטיפים החשובים ביותר לאירוח ביתי מושלם:

  1. ביצוע תכנון מקדים: בטרם מתחילים את כל ההכנות של האירוח, חשוב לבצע תכנון מקדים לגבי מספר האורחים, וזאת על מנת להיערך מראש מבחינת כל הציוד, האוכל והשתייה וזאת כדי להיערך מראש מבלי להשתולל מבחינת תקציב.
  2. חוויה קולינרית: אין ספק כי אירוח ביתי הוא מעמד מלחיץ ביותר, אולם ניתן להקל על ההליך בלקיחה של קייטרינג מקצועי אשר יידע להנפיק את המטעמים הטעימים ביותר, כמו גם מגוון רחב של קוקטיילים. מדובר למעשה בחיסכון הן מבחינת עלויות כמו גם מבחינת הלחץ הכרוך בהכנת האוכל, בטח כאשר מדובר באירוח של מספר רב של אנשים. על כן, האופציה הטובה ביותר לאירוח ביתי מושלם הוא לקיחה של חברת קייטרינג כמו חברת Munier אשר נחשבת כיום לחברה המובילה בתחום הקייטרינג בישראל, זאת לאור היותה חלוצה בתחום הפינג פוד אשר מווה כיום את פסגת הקולינריה העולמית. בכך, תוכלו להיות בטוחים כי האורחים שלכם יזכרו לחוויה קולינרית גדולה מהחיים – זאת בתוספת של קוקטיילים מצוינים וגם מגשי אירוח מושקעים ויפים.
  3. רעשי רקע: אירוח ביתי הוא אירוח מורכב יותר, זאת משום שאנו רוצים שהאורחים שלנו ייהנו ורעש רב עלול לגרום לאי נוחות בקרב האורחים. על כן, כבו את הטלוויזיה, שימו ברקע מוזיקה נעימה ובמידה ויש ילדים קטנים בבית מומלץ לקחת בעבורם בייביסיטר או לספק להם משחקים וזאת על מנת שהאירוח יהיה שקט ונעים.
  4. נראות: אירוח ביתי בסטנדרטים כיום מחייב נראות מצוינת הן של כלי ההגשה והן של החלל. על כן, מומלץ להשקיע ברכישה של אביזרים אשר יכניסו עומק ועניין לבית, כך שהאורחים שלכם יוכלו להעלות גם לרשתות החברתיות ולשתף את החברים ובני המשפחה באירוח המדהים שהם זכו לקבל מכם.
  5. אטרקציה: כדי למנף את האירוח עוד יותר, חשוב לחשוב מראש על פעילות משותפת לכל האורחים היכולה לכלול משחק, שירה בציבור או כל פעילות אחרת אשר תשדרג את החוויה ותיחרט היטב בזיכרונם של האורחים שלנו.
  6. וגע הוא שם המשחק: אירוח ביתי הוא מלחיץ מאוד, זאת משום שאנחנו רוצים להרשים את האורחים שלנו. על כן, זכרו כי בסופו של דבר מדובר בחוויה ועל כן השתדלו להירגע, לחייך הרבה ולנצור את הרגע המיוחד הזה בו כל בני המשפחה והחברים מתכנסים יחדיו לערב מיוחד במינו.
תוכן עניינים