5 מצלמות האבטחה הטובות בשוק

.מתלבטים לגבי רכישה של מצלמת אבטחה לבית או לעסק? להלן סקירה של חמש מצלמות האבטחה הטובות ביותר בשוק

מצלמות אבטחה – קדמה טכנולוגית אותה ניתן להתקין בכל בית או משרד

מצלמות האבטחה אשר נמכרות הינן מצלמות חדשניות אשר מאפשרות לקבל רזולוציות תמונה יוצאת מן הכלל (גם כאשר חשוך) הן בתמונה והן בוידיאו, וכן אפשרות לשליטה מרחוק. למעשה, אם נבחן את הפיתוחים החדשים אשר נעשו בתחום מצלמות אבטחה, ניתן להבחין כיצד מצלמות האבטחה הפכו מרכישה אשר נעשתה לרוב ע"י בעלי ממון לרכישה אשר ניתן לבצע הן בתי עסק והן בעבור בתים פרטיים, כל זאת בעלות כספיות אטרקטיביות אשר מאפשרות לקבל טכנולוגיה מתקדמת אשר מבוססת לרוב על מנגנון ייחודי בהתאמה אישית, הן מבחינת הגודל והן מבחינת הצורה של המצלמה. חשוב לציין בנקודה זו כי למצלמת אבטחה מספר תפקידים: התראה, פיקוח ובקרה ותיעוד. מחירן של מצלמות האבטחה מתבסס על איכות הרזולוציה, נפח האחסון, ראיית לילה וכן איכות השמע, ולכן מומלץ לבצע רכישה של מצלמת אבטחה בהתאם לדרישות ובאמצעות חברה מקצועית לתחום מצלמות אבטחה, כפי שמסבירים המומחים של חברת שפע אבטחה אשר מתמחה בשיווק מצלמות אבטחה לבתים ובתי עסק מזה שנים רבות. אם אתם מתלבטים כעת לגבי רכישה של מצלמות אבטחה, להלן סקירה של 5 מצלמות האבטחה הטובות בשוק.

מצלמה

5 מצלמות האבטחה הטובות בשוק

  • מצלמת צינור SONY – מצלמת אבטחה מתקדמת אשר מבוססת על מנגנון מתכתי 40 מטרים אשר עמיד בפני מים, ולכן מדובר במצלמת אבטחה אידיאלית בעבור התקנה היקפית לבית או לבית עסק, כאשר המצלמה בעלת עדשה משתנה אשר מאפשרת לבצע זום אין גם בחשכה, ועם נפח זיכרון של 2 מגה.
  • מצלמת כיפה OMMVIWE – מצלמת אבטחה איכותית אשר משלבת טכנולוגיה של אינפרא אדום המאפשרת ראיית לילה וכן איכות תמונה מצוינת של 5 פיקסל, מהטובות ביותר אשר נמכרות כיום בשוק, והיא אופטימאלית בעבור אבטחה פנימית אשר מתבצעת בתוך מבנה.
  • מצלמת זום – מצלמת זום המאפשרת לקבל רזולוציה גבוהה מאוד גם בעת תקריב, כאשר כיום המצלמה הטובה ביותר בשוק שייכת לחברת גוגל. למעשה,מדובר במצלמה ייחודית אשר מאפשרת לקבל זום ללילה וליום, צבעוני או בשחור ולבן.
  • מצלמת אבטחה Logitech  – מצלמת אבטחה אשר מאפשרת הקלטה של 24 שעות ביממה, באיכות מצוינת ועם אפשרות שליטה מרחוק.
  • מצלמת אבטחה netgear –מאפשרת לקבל אפשרות אחסון בחינם, בעלת שמע חזק וקומפקטית במיוחד.

רכישה של מצלמת אבטחה – כל אחד יכול

כאמור, רכישה של מצלמת אבטחה הינה חיונית בעבור בתים ועסקים, ועל כן אם אתם מעוניינים לבצע רכישה של מצלמות אבטחה, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם נציגי חברת שפע אבטחה באמצעות האתר https://shefa-security.co.il.

תוכן עניינים