5 יתרונות בהפעלת קוסם ליום הולדת

הפעלה של קוסם ביום הולדת מהווה יתרון עצום הן בעבורכם כמפיקי האירוע וכמובן בעבור הילדים. במדריך זה נציג חמש יתרונות בולטים בהפעלה של קוסם, כך שתוכלו גם להפיק אירוע בלתי נשכח – ומבדר במיוחד.

 

הפעלה קוסם ליום הולדת: הפעלה נוסטלגית אשר התפתחה באופן משמעותי

אם בעבר הפעלה של קוסם הייתה הפעלה בסיסית למדי, כיום ניתן לראות כיצד קוסמים מפתחים את היכולות ומעניקים במסגרת של אירוע יום הולדת חוויה בלתי נשכחת וכיפית במיוחד, לא רק בעבור ילד/ה יום ההולדת אלא גם בעבור המבוגרים אשר פוקדים את החגיגה. מהם היתרונות של הפעלת קוסם ליום הולדת? בואו נתחיל:

 

  1. הפעלת דמיון – הקסמים אותם הכרנו מהפעלות עבר של קוסמים כמעט כבר תמו, וזאת בשל פיתוח של יכולות מפטליסטיות יוצאות דופן אשר הופכות את הקוסם לאיש מקצוע אשר מומחה בהפעלת טכניקות ייחודיות אשר משלבות חשיבה, יצירתיות ולא מעט דמיון. מחקרים מצאו כי דמיון מפותח אצל ילדים לא רק מסייע לעתידם הבוגר אלא גם מאפשר להם לפתח דפוסי חשיבה יצירתיים בלימודים ובחייהם הבוגרים, ולכן מדובר בהפעלה אשר טומנת בחובה לא רק את ההנאה עצמה אלא גם טכניקה של חשיבה יצירתית בהתאם לטריקים ותעתועי עין אותו מציג הקוסם ביום ההולדת.
  2. הפעלת קהל – יום הולדת בהשתתפות ילדים הוא מאתגר למדי. בעוד שבאירועי יום הולדת בעבור קהל מבוגר כל מה שדרוש הוא מוזיקה טובה, שיחה ואוכל, אצל ילדים חשוב להפעיל אותם ולספק להם גירוי חזותי ורגשי באופן קבוע, כך שהם לא ישתעממו. משום כך הפעלה של קוסם היא מצוינת בעבור הורים אשר מחפשים לספק לילדים ולחבריהם הפעלה מאתגרת ודינאמית אשר כוללת השתתפות של ילד/ה השמחה ביחד עם חברים ובני משפחה. ניתן גם להודיע מראש לקוסם אודות ילדים אשר צריכים עידוד וחיזוק, ולכן להזמין אותם לבמה לצורך ההפעלה. בכך, תוכלו להבטיח לא רק את כדאיות האירוע אלא גם השתתפות של הילדים אשר לוקחים חלק פעיל ואף הופכים את האירוע לאירוע ייחודי אשר משלב אותם כחלק בלתי נפרד.
  3. מתאים לכל הגילאים – קוסם מקצועי ידע לספק הפעלה ייחודית בהתאם לגיל המשתתפים, ואף לשלב את ההורים. מדובר בהפעלה אשר ניתנת בהתאמה אישית ומשום כך ניתן להבטיח כי ביחס להפעלות דומות, הפעלה של קוסם תהיה קודם כל ייחודית ובהתאמה לגיל המשתתפים, כאשר שימת הדגש היא גם על עניין מצד המבוגרים אשר יכולים לקחת בעצמם חלק פעיל בהפעלה.
  4. הומור – הרי ידוע כי צחוק בריא לבריאות, ולכן מה טוב מאירוע אשר משלב קוסם מצחיק במיוחד אשר יקרע אתכם ואת הילדים מצחוק? במסגרת המופע תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים הפעלה מצחיקה ומבדרת אשר כוללת אלמנטים הומוריסטים, הן באמצעות קריאת מחשבות והן באמצעות אביזרים ייחודים בהם עושה הקוסם שימוש וקורעים את הקהל מצחוק. לראות את הילדים כמו גם מבוגרים עם חיוך גדול מרוח על הפנים גם שעות לאחר האירוע הוא ללא ספק משאת נפשם של רבים, ולכן באמצעות הזמנה של קוסם תוכלו בהחלט לעשות זאת.
  5. מקוריות – אף מופע של קוסם אינו דומה לאחר, וזאת בשל ההתאמה האישית כמו גם תגובות ודרישות הקהל. לכן מדובר במופע מקורי אשר נכתב בהתאם לגיל, מספר המשתתפים וכמובן מיקום האירוע. מקוריות מהווה דרך מצוינת לא רק לשדרוג יום ההולדת אלא גם להיותו חרוט היטב בזיכרון, ולכן הזמנה של קוסם היא מרגשת ומקורית במיוחד.

קסם עם קלפים

תוכן עניינים