4 טיפים חשובים לשמירה על תקינות דלת הבית שלכם

דלת הכניסה היא חלק חשוב ביותר בית. דלתות כניסה מודרניות מצוידות במנעולים מיוחדים, מסגרות מחוזקות וזכוכית המונעות גישה לא מורשית לבית ובכך מגנה על בתכם בפני פורצים ופגעי מזג האוויר. בנוסף, דלת הבית גם מהווה אלמנט עיצובי ראשון שהאורחים פוגשים במהלך הביקור בביתכם. מכאן שדלת חייבת לשמור על הפונקציונליות ועל המראה האטרקטיבי לאורך זמן. אספנו כאן מספר טיפים חשובים, שיעזרו לכם לשמור על תקינות הדלת, כך שתשרת אתכם נאמנה במשך שנים.

 

נקו את דלת הכניסה ואת האזור סביבה

גם אם דלת הכניסה לביתכם נמצאת מתחת לגג, היא עדיין מתלכלכת ולכן חשוב לבצע ניקיון תקופתי. ראשית, תשתמשו במטאטא או בשואב אבק וודאו שאתם מטפלים בכל הפינות. לאחר מכן, השתמשו במטלית לחה כדי לנגב את הדלת מלמעלה למטה, כמו גם את החלק העליון של משקוף הדלת ואת הידית. במידה ובדלת קיימים עיטורים שונים, נקו גם אותם. אם דלת מורכבת מזכוכיות, נקו אותם מבפנים ומבחוץ.

הדלת הקדמית

 

תחדשו את הצבע של הדלת

מתי בפעם האחרונה דאגתם לצביעה של הדלת? חזית הבית שלכם זקוקה לתחזוקה שוטפת. אם אתם מבחינים בצבע מתקלף או דהוי, זה הזמן לדאוג לצביעה מחדש של דלת הכניסה. השמש היא האויב העיקרי של דלת הכניסה. היא מחממת את הדלת וגורמת לצבע להתייבש מהר מדי וכתוצאה מכך גורמת להופעת קילופים וכתמים. עדיף להתחיל לצבוע את הדלת ביום מעונן אך זכרו שאם יורד גשם או לח מדי, לצבע ייקח יותר זמן להתייבש. תחילת הסתיו היא התקופה האידיאלית בשנה לצביעה בשל טמפרטורות קרירות יותר ולחות נמוכה. כמובן שעדיף לא לעשות את עבודות הצביעה לבד, אלא להזמין איש מקצוע שפרטיו ניתן למצוא באתר https://www.locksmith-artzi.com.

 

תעקבו אחר תוחלת החיים של הדלת

הידעתם שתוחלת החיים הממוצעת של דלת כניסה היא 15 שנים? זה לא שלאחר הזמן המוקצב, היא תהפוך באופן מיידי לבלתי שמישה, אך עלולות להתעורר בעיות שונות שנובעות משימוש ממשוך. סימני בלאי אופייניים בדלתות הכניסה הם צירים נפולים, סדקים, תקלות במנעול והדרדרות של המראה האסטטי של הדלת. במקרים כאלה מומלץ להתייעץ עם מומחה לדלתות ולבחון אפשרויות תיקונים והחלפת דלת לדגם מודרני וחדיש יותר.

צבע הדלת

 

בדיקת אטימות של הדלת

האם שמתם לב שהתחלתם ללבוש בגדים חמים בבית בתקופת הסתיו וחורף, למרות שהחלונות סגורים ומכשירי החימום פועלים ללא הפסקה? הסיבה לקור בדירה יכולה להיות דלת כניסה שאינה אטומה כמו שצריך ומאפשרת לרוח ואוויר קר לחדור מן החוץ דרך צירים לא מחוזקים ומסגרות רופפות. במקרה כזה חשוב להזמין איש מקצוע ולבחון כיצד לתקן את הבעיה.

 

סיכום

כפי שראיתם, דלת הבית שלכם היא ערובה לבטיחות ואיכות חיים של כל בני הבית. הקפידו לשמור על תקינותה והיעזרו באיש מקצוע במקרה הצורך.

אטימות של הדלת

תוכן עניינים
נעלי עבודה
כללי

נעלי עבודה נוחות

עבודה ממושכת על הרגליים יכולה לגרום לכאבים, עייפות ואף פציעות. לכן, בחירת נעלי עבודה נוחות היא הכרחית לכל מי שעובד על הרגליים לאורך זמן. נעלי

קרא עוד »