4 דרכים להגיע מבית הספר הביתה

כולנו היינו פעם ילדים צעירים שהולכים בכל בוקר לבית הספר ובשעות הצהריים חוזרים ממנו. היו את אלו שבאו לקחת אותם, היו את אלו שחזרו ברגל והיו גם את אלו שנשארו בצהרון עד שעות אחר הצהריים המאוחרות כדי שאבא ואמא שלהם יוכלו לסיים לעבוד בנחת ולהגיע לאסוף אותם.

כדי שתוכלו לבחור בתבונה מבין האפשרויות שעומדות בפניכם, בואו ונכיר 4 דרכים להגיע מבית הספר הביתה, כשבסופו של דבר לא משנה באיזו דרך תבחרו – הכי חשוב שתשמרו על הבטיחות!

 

קורקינטים או אופניים שיתופיים – יעיל כשיודעים איך להשתמש בו

כשמדברים על דרכים להגיע מבית הספר הביתה בשנת 2020, רק הגיוני להזכיר את האופניים והקורקינטים השיתופיים שנמצאים היום כמעט בכל עיר.

מדובר כאן על דרך יעילה ומהירה להגיע הביתה, בין אם אתם מתגוררים באיזור מישורי לבית הספר או באיזור שמצריך מכם עליות וירידות. מדובר כאן על השקעה של שקלים בודדים בלבד עבור כל נסיעה שיביאו אתכם בצורה מהירה הביתה.

במידה ואתם בוחרים בדרך זו, שימו לב שתצטרכו להקפיד על כל חוקי התנועה, על חוקי הרכיבה כמו חבישת קסדה, מגני ברכיים ומגני ידיים לאורך כל הנסיעה, וכמובן נסיעה אך ורק בשבילים המותרים לכך.

 

להגיע מבית הספר הביתה ברגל – פשוט ובטוח

מי שיבחר בשיטת ההליכה ברגל יבחר בשיטה שגם תועיל לבריאות שלו וגם תאפשר לו קצת זמן אישי עם עצמו. מדובר כאן על השיטה הישנה והטובה, כזו שמעולם לא יצאה ולעולם לא תצא מהאופנה.

הולכי הרגל יכולים לצעוד בבטחה על המדרכות כשהילקוט מונח על גבם, לציית לרמזורים ולהגיע בבטחה הביתה. חשוב לציין שגם כאן יש להקפיד על חוקים כמו עצירה באור אדום ומעבר אך ורק באור ירוק, חצייה במעברי חצייה בלבד ועוד.

 

"איציק, אתה יכול לבוא לקחת אותי?"

בסופו של דבר, כל ילד מוצא את הפתרון להגיע מבית הספר הביתה, ואם אפשר להיעזר גם בחברים טובים של ההורים, בסבא או סבתא – אז למה לא?

אם אתם יודעים שחבר קרוב של אבא או של אמא זמינים בשעות הצהריים – אפשר לצלצל אליהם ולבקש מהם ללכת ולאסוף את הילדים. ודרך אגב, אם תבחרו באסטרטגיה של סבא או סבתא, יכול מאוד להיות שתרוויחו כאן ארוחת צהריים נהדרת על הדרך, כך שמדובר כאן על דיל הכל כלול!

 

הסעות ילדים – דרכים להגיע מבית הספר הביתה בבטיחות ובזמן

אחת הדרכים הכי נפוצות היום להגיע מבית הספר הביתה היא באמצעות הסעות ילדים. הסעות ילדים מאפשרות לכם שקט נפשי וידיעה שהילדים שלכם נמצאים בידיים טובות, עם נהגים שיסיעו אותם משער בית הספר ועד שער הכניסה הביתה. מדובר כאן על פתרון ידידותי, אמין וזריז, שידאג לילדים שלכם לדרך בטוחה להגיע הביתה מדי יום.

 

ילד מסתכל החוצה מהאוטובוס

תוכן עניינים
נעלי עבודה
כללי

נעלי עבודה נוחות

עבודה ממושכת על הרגליים יכולה לגרום לכאבים, עייפות ואף פציעות. לכן, בחירת נעלי עבודה נוחות היא הכרחית לכל מי שעובד על הרגליים לאורך זמן. נעלי

קרא עוד »