קבלני בניה? 3 כלים שיכולים לייעל לכם את העבודה!

קיימים מספר כלים הנדסיים שמשמשים את קבלי הבנייה מזה שנים רבות. עובדה זו אולי ידועה לכם, אבל לא בטוח שאתם מכירים ב – 3 הכלים המומלצים ביותר שייעלו את העבודה בקלות. מדריך זה יציג בפניכם את הכלים הללו, כדי שתוכלו להחכים ולעשות בהם שימוש יומי. הישארו כאן ותגלו את המידע שיקל על העבודה באתרי הבנייה השונים.

 

נפות חול

בחרנו לפתוח את המדריך בכלי ההנדסי שמאפשר לנפות את החול שקיים באתרי הבנייה השונים, מדובר בנפת חול בעלת מנוע בנזין, מערכת הנעה הידראולית ומסועים כפולים או משולשים (בהתאם לבחירתכם). תוכלו לראות את הכלי המדובר מחוץ לאתרי הבנייה, שכן, נעשה בו שימוש גם למטרות ניקוי חופים (בישראל ובעולם כולו). חשוב לציין שבחירה בנפת חול מחייבת בירור אודות המאפיינים שלה, לדוגמא:

  • תפוקה גבוהה
  • קיפול
  • מהירות

מסננות חול לבנייה

נפות פסולת

זו העת להכיר את הנפה השנייה שנחשבת לאחד הכלים הקשוחים ביותר שנמצאים באתרי הכרייה ובניה. הנפה מנפה חומרים שונים, כדי שניתן יהיה לעשות בהם שימוש חוזר בהמשך. במרבית המקרים, השימוש בה נעשה כדי לנפות את החומרים הבאים:

  • עופרת
  • פחם
  • אגרגטים וכו'

בחירה בנפת פסולת מחייבת היכרות מקדימה עם הדגמים השונים. זו מאפשרת לרכוש את הנפה המתאימה ביותר לצרכים שלכם. נדגיש בהזדמנות זו שעליכם לקרוא עוד על נפות פסולת של powerscreen ברחבי הרשת, אם אתם מתכננים לרכוש נפה (יד ראשונה או שנייה).

 

מכונת קידוח

העיסוק בכלים הנדסיים מחייב פירוט קצר אודות מכונות הקידוח שנחשבות לחיוניות ביותר. אלה תוכננו בקפידה, כדי שניתן יהיה להשתמש בהם במחצבות ומכרות. בחירה במכונה מקצועית תאפשר להגיע לתפוקות גבוהות על כל ליטר של סולר, תוך שמירה על הסביבה. שכן, המכונות המתקדמות פולטות מזהמים נמוכים יחסית. השימוש בהן מתאים למגוון רחב של פעולות, לדוגמא:

  • קידוח בורות למטרות יציקת בטון
  • חפירת בארות מים
  • ניקוז של מי תהום ועוד

 

טיפ זהב לבחירה חכמה

כל קבלן בנייה צריך להכיר בטיפ הזהב שיוצג בפניכם ברגעים אלה ממש. מדובר בהנחיה קלה ליישום שתאפשר לבחור בכלי הנדסי איכותי. נסביר שיש היצע רחב של כלים הנדסיים לצורכי בנייה. אתם צריכים להיות בטוחים בכך שתבחרו בדגם הטוב ביותר שישרת את המטרה וישמור על בטיחות העובדים. הדרך שתוביל לבחירה נכונה מצריכה בירור מול קבלני בנייה אחרים. תוכלו לשוחח עמם טלפונית או ליצור עמם קשר באמצעות פלטפורמות אחרות, לדוגמא: מייל, וואצאפ ועוד.

 

לסיכום

עד כאן המדריך שהציג את 3 הכלים שיכולים לייעל את העבודה של קבלני בנייה. בשלב זה אתם מכירים במידע הנחוץ, כך שנותר לכם רק לבחור את הכלי המתאים ביותר שישמש אתכם לאורך זמן רב בביצוע הפרויקט הנוכחי ובפרויקטים עתידיים.

מקדחה

תוכן עניינים
נעלי עבודה
כללי

נעלי עבודה נוחות

עבודה ממושכת על הרגליים יכולה לגרום לכאבים, עייפות ואף פציעות. לכן, בחירת נעלי עבודה נוחות היא הכרחית לכל מי שעובד על הרגליים לאורך זמן. נעלי

קרא עוד »