מהן 3 הערים הבולטות להשקעה באנגליה?

השוק הבריטי עובר טלטלה של ממש בשנים האחרונות.

מעבר להשפעות הכלל עולמיות של נגיף הקורונה, הפרידה של בריטניה מהאיחוד האירופי שמה את שוק המניות הבריטי במצב רגיש, ושלחה את ערך המטבע הבריטי לצלילה.

הנפילה הכלכלית בבריטניה פותחת לישראלים רבים אפשרות מפתה להשקעה עם אפשרות לתשואה משמעותית.

במאמר זה נפרט על 3 הערים הבולטות לטובה במישור ההשקעה בנדל"ן.

 

לונדון כמרכז מסחרי ותרבותי כלל עולמי

השקעות נדל"ן באנגליה מאפשרות לנצל את ערכו הנמוך נכון לעכשיו של המטבע הבריטי, בשביל לבצע רכישות נדל"ן משמעותיות.

הנכסים אשר תרכשו עכשיו, יוכלו להגדיל את ערכן במהירות גבוהה במיוחד כאשר השוק הבריטי יתייצב בחזרה. העיר המרכזית והנוצצת ביותר להשקעות נדל"ן באנגליה, היא כמובן לונדון. לונדון היא מרכז כלכלי בעל חשיבות עולמית אדירה, אשר צפוי לשמור על מעמדו למרות הפגיעה של הניתוק מהאיחוד האירופי.

בעיר פעילים מוסדות כלכליים בין לאומיים, בנקים וחברות השקעות. מעבר לחשיבות הכלכלית של העיר, היא מרכז תרבותי עולמי, עם מגוון עצום של מוזיאונים, אתרי מורשת, ומוסדות השכלה.

השקעה בנכסים בעיר, תחבר אתכם באופן ישיר אל העושר העצום שיש לה להציע. העושר שלה מבטיח שהנכס שלכם ישמור על ערכו בסופו של דבר, ואין זה משנה איזו טלטלה תכה בעולם, לונדון תישאר תמיד אחת הערים הנחשקות והאהובות ביותר.

 

רכישת דיור נגיש וזמין בליברפול

העיר ליברפול נחשבה בעבר לעיירה מנומנמת, אשר רוב תושביה עובדים בתעשיית הפחם. היום, המכרות הישנים כבר אינם פעילים שנים רבות, אך התרבות העירונית הולכת ומתפתחת באזור.

היום, ליברפול הפכה להיות מוקד עירוני לאנשים אשר מחפשים מגורים בעיר, אך ללא הלחץ והעלויות הגבוהות של לונדון. יש בעיר שפע עצום של חברות קטנות אשר הולכות וצומחות, ושטחי מסחר ומגורים. רכישה של דיור בליברפול היא כדאית, מאחר ופעמים רבות היא תהיה זולה משמעותית לעומת דיור מקביל בלונדון.

יש בעיר שפע עצום של דירות לרכישה ולהשקעה, ואלו מהן שממוקמות היטב תוכלו בהחלט להשכיר במשך רוב חודשי השנה. רצוי מאוד להתייעץ עם מומחה מקומי, כדי שתוכלו לוודא שהדירה שרכשתם אכן עומדת בסטנדרטיים המקומיים, וממוקמת באזורים הנחשקים יותר של העיר.

 

אזורים מסחריים במנצ'סטר

השקעה באזור מסחרי, נושאת בחובה סיכון מסוים. תשלום הארנונה החודשי של מרכז מסחרי הוא גבוה פי כמה יותר מאשר תשלום של בתי מגורים. עם זאת, גם ההזדמנות לרווח היא גדולה לאין שיעור.

רכישה של אזורים מסחריים באנגליה, וספציפית באזור מנצ'סטר, תאפשר לכם לקבל דמי שכירות חודשית גבוהים במיוחד מחברות עסקיות קטנות וגדולות. היתרון של רכישה של שטח מסחרי, נובע מכך שפעמים רבות ניתן להצטרף לקבוצות רכישה הפועלות יחדיו, ונעזרות במומחים אזוריים אשר פועלים למקסם את הרווח של כלל חברי הקבוצה מההשקעה הכספית שלהם.

 

דירת נדל"ן באנגליה

תוכן עניינים