תיקון נזילות – מה היתרונות של לעבוד עם בעל מקצוע מומלץ

כמה זה מרגיז כשאנחנו שומעים את הטפטוף הזה שלא פוסק, או את חשבון המים שמגיע מנופח ואנחנו ממהרים להאשים בגזל עוד לפני שבדקנו אם יש לנו נזילה המסתתרת בין הקירות או הרצפה. בואו נדבר על תיקון נזילות – מה היתרונות של לעבוד עם בעל מקצוע מומלץ.

 

זמינות

ישנם מקרים שגם כשמציק, אנחנו בהחלט יכולים לחכות להופעתו של בעל מקצוע בעוד כמה שעות ואפילו בכמה ימים. אבל ישנן נזילות שדחיפותן היא קריטית וכל דקה שעוברת גורמת להצפה ולנזקים רבים בניהם גם כלכליים. לעיתים ודווקא כשהמצב הכי לא צפוי, המקרה הקריטי קורה בשעות פנאי של רב האנשים.

זמינותו של בעל מקצוע דווקא בזמנים הקריטיים והיענותו המהירה לקריאה היא מרכיב משמעותי דווקא באותם הזמנים שאנחנו לא צפינו שיקרה לנו כדבר הזה.

 

שירות ואמינות

נכון, ישנם דברים פשוטים שאולי נוכל אפילו לבצע לבד ונוכל לחסוך מזמנו של איש המקצוע. אבל וכדאי תמיד לשים את האבל זה…. תמיד טוב שיש לך איש מקצוע שירותי ואמין שישמח לתת פתרון ולהוציא אותך מצרה גם מהטעויות שאת/ה יצרת. זה לא מסתכם רק בזה.

נוכחנו לדעת כבר מתוכניות כאלה ואחרות כי אנשי מקצוע אוהבים לנפח תיקון נזילות פשוטות על מנת ליצור רווח מהיר וקל לכיס ולתת תחושה שהבעיה גדולה בהרבה ממה שהיא. איש מקצוע מומלץ שהינו שירותי ואמין, ידע להתפרנס בכבוד ולא יחלום על ביצועי תרמיות שכאלו.

 

מקצועיות

תארו לעצמכם שרכשתם  ברז חדש ונוצץ למטבח ואתם מזמינים איש מקצוע שיגיע להתקין לכם את הברז שרכשתם. איש המקצוע מתקין את הברז וזמן קצת לאחר שסיים את ההתקנה והלך, אתם מגלים שישנם נזילות והברז החדש שלכם כבר לא מרגיש נוצץ כמו שחשבתם.

הסבירות הגבוהה היא שהבעיה בהתקנה ולא בברז החדש שלכם. אך כשהתקשרתם, הוא כבר לא ממש פנוי או יוכל להתפנות אליכם שוב היום. שימו לב, בין אם הפעולה פשוטה או מורכבת – מקצועיות שווה לידע וניסיון ולכך מתלוות המלצות.

ועוד טיפ קטן – ישנם מקרים בהם בעל המקצוע נותן אחריות לשירותיו ולכן תמיד כדאי לשאול באם ניתנת אחריות לשירות ולבקש חשבונית בעבור השירות, במיוחד בעת ביצוע תיקון נזילות משמעויות המצריכות פעולות מורכבות.

 

מחיר

היות ומדובר באנשי מקצועות חופשיים, מחירי השירות הינם פתוחים לדיון וכל בעל מקצוע רשאי לחייב את המחיר אותו הוא רואה לנכון לחייב. אך עם זאת, לוותק וניסיון לרב, יש מרכיב משפיע ואיש מקצוע הגון, בעל שם ומוניטין ירשה לעצמו לתת הצעות מחיר, אולי לא מהזולות, אבל בהחלט בטווח המחירים ההוגנים.

היו בטוחים שלפעמים השקעה של מספר עשרות-מאות שקלים נוספים (תלוי בפרויקט), יכולים לחסוך לכם בזבוז של סכום כפול ממה שהשקעתם אצל איש מקצוע זול.

 

לסיכום

למקרים שחלילה נתקל במצב המצריך תיקון נזילות קשות וגם למקרים קלים יותר, כדאי שנדע לברר ולהכיר באיש מקצוע מומלץ, כזה ששמו ברמת השירות והאמינות הולך לפניו, כדאי שנברר גם באם האיש בעל ידע וניסיון מקצועי וחשוב וכדאי לברר גם אם הוא זמין במקרים דחופים ובשעות לא שגרתיות. אל תתביישו לשאול לשעת ביקור ואם תהיו גם לקוחות קבועים וטובים, ייתכן ותזכו גם מהטבות במחיר השירות.

תיקון נזילות
תיקון נזילות

 

תוכן עניינים
אינסטלטור איתור נזילות
בעלי מקצוע

7 דרכים לזהות נזילה בבית!

נזילה בבית שלך עלולה לגרום לנזק משמעותי אם לא תתגלה ולא תטופל. זיהוי מוקדם של נזילות הוא חיוני כדי למנוע נזקי מים, צמיחת עובש ותיקונים

קרא עוד »
טכנאי מזגנים
בעלי מקצוע

כך תכין את ביתך לחורף!

לקראת החורף צריך להתכונן גם אם אנחנו במזרח התיכון, על מנת למנוע קור ודליפות בימים אלו. המאמר יפרט אילו הכנות יש לעשות כשפנינו אל החורף.

קרא עוד »
מלחמת אש
בעלי מקצוע

מה כולל ייעוץ כיבוי אש ובטיחות

שריפה שאירעה לפני כמה שבועות במפעל מוכר בצפון הארץ, הובילה להתעניינות בקרב גולשים שאחראיים על מבני מוסדות ומפעלים. אלה ביקשו לדעת פרטים אודות ייעוץ כיבוי

קרא עוד »