מה עדיף רכב מיני או רכב משפחתי?

מתלבטים לגבי רכישה של רכב מיני או רכב משפחתי? במאמר הבא ננסה לעזור לכם בבחירה, באמצעות יתרונות וחסרונות של כל אחד מהרכבים, לצורך הגעה להחלטה הנבונה ביותר בעבורכם.

 

רכב מיני – יתרונות וחסרונות לרכישה

רכב מיני נחשב לאחד הרכבים הנמכרים ביותר בעולם, בעיקר בשל העובדה כי מדובר ברכב אשר הוא אופטימאלי לנסיעה בין עירונית צפופה. רכבי המיני הינם רכבים קטנים וקומפקטים איתם קל מאוד לחנות גם במקומות צפופים מאוד, והוא מיוצר ע"י מספר חברות ענק מוכרות בתחום הרכב אשר מדווחות מדי שנה על קפיצה של עשרות אחוזים בעבור רכישה של רכבי מיני, ומשום כך מעניקות לא מעט מבצעי רכב ייחודים בעבור רכבי מיני, כעת גם חשמליים. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי מדובר ברכב אשר מתאים לאדם יחיד או זוגות, ולא למתכונת משפחתית,זאת בשל תא מטען קטן מאוד כמו גם מערכת ישיבה המותאמת לארבעה נוסעים, לכל היותר. בנוסף, רכבי המיני נחשבים ליקרים יותר בקטגוריה של עלות הדלק, ולכן יש לקחת בחשבון כי רכישה של רכב מיני מיועדת בעיקר https://big-lease.co.il/carlist/hyundai/hyundai-unique-hybrid/בעבור אנשים עירונים אשר מעוניינים לנהוג באופן יעיל בעיר, מבלי לבזבז זמן על מציאת מקום חנייה או נסיעות ארוכות בשטח.

משפחה באוטו

רכב משפחתי – יתרונות וחסרונות לרכישה

במדינת ישראל, רוב הרכבים אשר נמכרים לקהל הרחב הינם רכבי משפחות. מדובר ברכב אמין ובטיחותי במיוחד אשר מתאים מאוד למשפחות צעירות וכן למשפחות מרובות ילדים, כאשר כיום ניתן לבצע בקטגוריה של רכבי משפחה רכישה של רכב משפחתי עם 8 מושבים וכן וואן, כמו גם מקום אחסון מצוין בדמות תא אחורי גדול וכן אפשרות לקבלת אחסון נוסף על גג הרכב. מדובר ברכבים המאובזרים במערכות בטיחות מתקדמות וכן טכנולוגיה, כחלק מהקדמה הטכנולוגית פורצת הדרך של חברות הרכב העולמיות. לאור העובדה כי ישראל מדורגת זה תדיר במקומות הראשונים בהיקפי הילודה, ניתן לראות כיצד החלו לייבא לישראל יותר ויותר דגמים חדשים של רכב משפחה, כאשר הדגמים המובילים הינם רכבים היברידים הנחשבים לפחות מזהמים וכן חסכוניים יותר מבחינת תצרוכת הדלק. יחד עם זאת, רכבים משפחתיים הינם רכבים גדולים אותם יש גם לתחזק בהתאם, ולכן יש לקחת זאת בחשבון בעת רכישה של רכב משפחתי, כמו גם לבחון כי הרכב מתאים לצרכים המשפחתיים העתידים, עם התרחבות המשפחה.

 

מתלבטים? נציגי ביג ליס כאן לשרותכם

סוכנות הרכב ביג ליס נחשבת לסוכנות הרכב המובילה בישראל,מזה שנים רבות. נציגי החברה ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עת לצורך רכישה של רכב חדש המותאם בדיוק לצרכים ולתקציב שלכם. אם אתם מתלבטים לגבי רכישה של רכב משפחה או מיני, תוכלו ליצור קשר עם נציגי השירות באמצעות עמודת יצירת קשר המוצגת באתר הרשמי של סוכנות ביג ליס.

תוכן עניינים
נעלי עבודה
כללי

נעלי עבודה נוחות

עבודה ממושכת על הרגליים יכולה לגרום לכאבים, עייפות ואף פציעות. לכן, בחירת נעלי עבודה נוחות היא הכרחית לכל מי שעובד על הרגליים לאורך זמן. נעלי

קרא עוד »