מה חשוב לדעת על צום לסירוגין

מעבר לכך שזו שיטה מעולה לשרוף קלוריות ושומן, דיאטת צום לסירוגין היא מה שיוביל אתכם גם לחוש ולחוות שינויים הורמונאליים כאלו ואחרים בגוף, תהליכי בנייה מחדש של תאים ועוד.

פוצחים בדיאטה מהיום ולא ממחר? הנה מה שחשוב לדעת.

אנחנו רובנו עסוקים באופן שבו אנחנו נראים, וזה בסדר גמור. הנראות החיצונית שלנו משפיעה על הבטחון העצמי שלנו, על האופן בו אנחנו תופסים את עצמנו. בכדי להרגיש טוב יותר, רבים בוחרים בסוגים כאלו ואחרים של דיאטות הרזייה, לרבות דיאטות מסוג צום לסירוגין. אם חשבתם לפצוח בסוג הדיאטה הזו, אנחנו ממליצים לכם קודם לקרוא את השורות הבאות. זה מה שחשוב לגבי צום לסירוגין ודיאטות צום:

 

דיאטות צום לסירוגין ומה שחשוב לדעת בענייני שריפת קלוריות

מאחר שישנן באמת לא מעט סוגים של דיאטות, חשוב לדעת כיצד לבחור את הדיאטה האפקטיבית ביותר עבורכם. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים להחל בתהליכי דיאטה קיצוניים, שלא רק שלא בהכרח יהיו אפקטיביים, אלא עשויים להיות גם הרסניים.

אז קודם כל ולפני שמתחילים לדבר על דיאטת צום לסירוגין, חשוב להדגיש את הנושא של ייעוץ מקצועי, או רפואי. בין אם אתם בוחרים לפצוח בסוג כזה או אחר של דיאטה, אל תוותרו אף פעם על כל מה שקשור בייעוץ של דיאטנית, או בייעוץ של רופא.

 

סוגי דיאטות צום ומועדי האכילה – מה חשוב לדעת?

מעבר לכך שתוודאו כי לא נגרם שום נזק בריאותי לעצמכם, אתם גם תמקסמו את האפקטיביות של הדיאטה אם תעשו זאת תוך סיוע מקצועי. לגבי דיאטת צום לסירוגין, חשוב לדעת שסוג הדיאטה הזו עשויה לסייע בשיקום של תאים הרוסים בגוף, וכן גם עשויה לשנות את הפעילות ההורמונאלית בגוף האדם.

עוד כדאי לדעת לגבי צום לסירוגין ודיאטות צום, הוא הנושא של סוגי הדיאטות. ישנה דיאטת צום לסירוגין המוגדרת שיטת 8\16, במהלכה אתם תגבילו את החלון של זמן האכילה במשך 8 שעות. סוג נוסף של דיאטת צום לסירוגין, הוא הסוג של "לאכול – לעצור – לאכול". בסוג הזה אתם תצומו למשך 24 שעות תמימות – פעם או פעמיים בשבוע. והשיטה השלישית של דיאטות צום, היא השיטה הנקראת שיטת 2\5. בשיטה 2\5 יהיה עליכם לצרוך אל ורק 5—ועד 600 קלוריות ביום – פעם או פעמיים בשבוע.

 

שינויים הורמונאליים במהלך דיאטת צום

עוד כדאי לדעת, במהלך המסע הזה שנקרא צום לסירוגין, אתם עתידים לחוות אי-אלו שינויים וצמיחה בהורמונים בגוף, לרבות שינויים בהורמוני גדילה ואינסולין. למעשה, אנשים אשר סובלים מעודף של רמות אינסולין, לפעמים מסתייעים בדיאטת הצום לסירוגין בכדי להפחית את רמות האינסולין בגוף.

אם אתם צריכים סיוע נוסף בנושא זה של דיאטות צום, אנחנו ממליצים לכם לקבל ייעוץ מקצועי ולצלוח את התהליך על צדו הטוב ביותר. בהצלחה!

 

רופא ואוכל

תוכן עניינים