מקרר יין – קאסו החברה הגרמנית במובילה בתחומה

חובבי יין? כל חובב יין יודע כי על מנת לשמר את היינות באופן הטוב ביותר, יש צורך ברכישה של מקרר יינות. במאמר נעניק לכם טיפים לבחירת מקרר יין וכן נציג בפניכם את החברה המובילה בתחום – קאסו.

מקרר יין – פריט חובה בעבור כל חובב יין

ישראלים אוהבים יין, והרבה ממנו. ע"פ סקרים אשר נעשו בשנים האחרונות עולה באופן מובהק כי חלה עלייה משמעותית בצריכת היין בישראל, ובפרט יינות לבנים ואדומים אשר בעבר נחשבו כאופציה בעבור בעלי ממון בלבד. לצד העלייה בצריכה, ניתן לראות עלייה גם ברכישה של מקרר יין, וזאת בשל העובדה כי יינות ניתן לשמר למשך שנים רבות, כמשפט הידוע "כמו יין משתבח עם השנים". משום כך, החלו חברות מהארץ ומהעולם לייצר מקררי יינות מצוינים, אולם על מנת שתוכלו לבחור את מקרר היין הטוב ביותר בעבורכם כחובבי יין, ישנם כמה טיפים אותם עליכם להכיר, וכעת נפרט.

בקבוק

כיצד לבחור מקרר יין?

בחירה של מקרר יין חייבת להיות מדויקת, וזאת בשל העובדה כי קיים הבדל בין מקרר יין אשר יכול לשמר את היין למשך ימים בודדים, ואילו אחרים ואיכותיים יותר יכולים לשמור על היין באיכות מצוינת למשך שנים רבות. מדובר בהבדלי מחיר משמעותיים אשר יש לשים לב אליהם, ולכן מומלץ ראשית כל לבצע סקירה בין המותגים השונים המייצרים ומשווקים בקבוקי יין, לצורך הכרות עם הענף ועם הייחודיות של כל חברה. בנוסף, מומלץ לבצע השוואת מחירים בין המותגים, אולם היזהרו מלבחור בהצעת מחיר נמוכה ביחס למקרר יין יוקרתי, כאשר בלא מעט מקרים נוצרת עוגמת נפש כתוצאה מרכישה של מקרר יין חובבני. לכן, שימת הדגש שלכם בעת רכישה חייבת להיות על המחיר וכן קבלת המלצות אודות חברות המתמחות בתחום. פרמטרים נוספים אליהם יש לשים דגש בעת רכישה: טכנולוגיית הקירור, קיבולת הבקבוקים אשר צריכה להיות גדולה ומותאמת לצרכים שלכם, בקרת לחות וטמפרטורה, עיצוב והתאמה של מקרר היין במרחב וכן האם ניתנת אחראיות במסגרת הרכישה. החברה אשר נחשבת כיום לחברה הטובה ביותר בתחום מקררי היינות הינה חברת קאסו הגרמנית, וכעת יש לכם הזמנות לבצע רכישה באמצעות היבואן הרשמי של המותג – קאסו ישראל מבית salepoint.

קאסו גרמניה – מקרר היינות הטוב  בעולם

חבת קאסו הגרמנית הינה חברה מובילה בתחומה המייצרת ומשווקת מגוון מוצרי חשמל, כאשר המוצר המוביל של החברה הינו מקרר יין מעוצב וטכנולוגי. מקררי היין של החברה מאפשרים לאחסן בין 12 ועד 63 בקבוקים, החל מ 990 ₪. באמצעות salepoint תוכלו לרכוש מקרר יין מהמותג הטוב בעולם, במחיר מצוין ועם אחראיות מלאה, כך שהרכישה שלכם תשרת אתכם למשך שנים רבות. לקבלת פרטים נוספים, היכנסו לאתר הרשמי של חברת salepoint.

תוכן עניינים