הדברים שחובה ואסור לעשות בעת מעבר דירה

.עומדים לעבור דירה בקרוב? להלן הדברים שחובה ואסור לעשות בעת המעבר, בכדי לסיים את התהליך על הצד הטוב ביותר

עומדים לעבור דירה? להלן כמה טיפים

  • תכנון מוקדם – בעת ביצוע מעבר הדירה חשוב לבצע תכנון מדויק של התכולה עצמה, וזאת ע"י רישום מדויק של הפריטים השונים על גבי האריזה. למעשה, ההמלצה הטובה ביותר היא לארוז בהתחלה את הפריטים בהם לא נעשה שימוש יום יומי, ולאחר מכן להתחיל לבצע אריזה בהתאם לקטגוריות, כמו גם לציין את הפריטים השבירים יותר, וזאת על מנת לידע את המובילים כי מדובר בפריטים שבירים ורגישים.
  • מעבר עצמאי – מומלץ שלא לבצע את תהליך מעבר הדירה באופן עצמאי, אלא לפנות לחברת הובלות מקצועיות. הסיבה לכך היא שמדובר לרוב בתהליך מייגע אשר דורש מאמץ כמו גם זמן, כאשר כיום ניתן לקבל מחברות הובלה שירות איכותי אשר כולל אריזה כמו גם העברה במהירות ובעיליות, ועל כן מדובר בהשקעה כספית משתלמת.
  • תיק ליום המעבר – מומלץ להכין תיק עם הפריטים הרגישים ביותר ליום המעבר, אשר מכיל בתוכו את הפריטים החשובים ביותר בעבורכם – החל מתמונות, ספרים וכדומה. לצערנו, יש לא מעט מקרים בהם נאבדים או נפגמים הפריטים במהלך המעבר, ועל כן חשוב לשמור בצד את אלו אשר יקרים לנו.
  • התקשרות עם בעלי מקצוע – על מנת לבצע את המעבר בצורה הטובה ביותר חשוב להתקשר עם בעלי מקצוע לצורך התקנה של מכשירי החשמל והציוד.
  • לא לחכות לרגע האחרון – מומלץ שלא לחכות ליום האחרון של המעבר בכדי להתחיל בתהליך של האריזה, אלא לבצע את התהליך במשך לפחות שבוע שלם, כך שתוכלו להיות בטוחים כי ארזתם את כל הדברים החשובים ביותר, כמו גם בכדי להפחית את הלחץ והחרדה אשר נלווים לתהליך של מעבר דירה.
  • תרומות – מעבר דירה מהווה הזדמנות מצוינת לתרום את הפריטים בהם אתם לא תשתמשו ביותר, החל מבגדים ועד לריהוט. על כן, בדקו היטב כי אתם אורזים את הדברים החשובים ביותר בעבורכם והעבירו הלאה את אלו אשר רוצים לוותר עליהם, ובכך תוכלו גם לעשות מעשה טוב וגם להיכנס לדירה החדשה עם הפריטים אותם אתם באמת צריכים וזקוקים להם.
  • שירות של חברת ניקוי מקצועית – מעבר דירה הוא מעבר סיזיפי אשר מערב לא מעט לכלכוך. על מנת להקל על הכניסה לדירה, מומלץ לקחת חברת ניקוי מקצועית אשר תנקה את הרהיטים שלכם בצורה הטובה ביותר מאבק ולכלכוך אשר הצטבר. כיום, החברה המובילה בתחום היא חברת קלין טק אשר מאפשרת לכם לקבל שירות איכותי ונגיש של ניקוי ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, ובעלות משתלמת. למידע נוסף, ניתן
  • ליצור קשר במספר 073-7055305 או דרך האתר הרשמי בכתובת https://www.clean-tech.co.il.

ארגז עם דברים

תוכן עניינים