מה הן דלתות קו אפס?

לאחרונה אנו עדים לתוספת עיצובית חדשנית ומרהיבה שבאה לידי ביטוי במקומות שיש בהם אנשים שמבינים עניין בעיצוב. אם להיות ממוקדים, אפשר לומר שהתוספות הללו נראות בעיקר במשרדים ובתים פרטיים. הכוונה כמובן לדלתות קו אפס שכבשו את הארץ והעולם. יצאנו לבדוק באופן מעמיק מה הן כדי להכיר לכולם את העיצוב הייחודי שלהן ולהביא למודעות נרחבת בנושא.

 

תכירו את המומחים בדלתות שמסרו לנו את כל המידע

יצרנו קשר עם מומחים בתחום הדלתות הללו, כדי שנוכל להציג בפניכם את כל הפרטים החשובים באמת על דלתות אפס. ראוי לציין כי המומחים הם בעצם אנשים שרכשו את הדלתות בשנים האחרונות והם עושים בהן שימוש יום יומי. הגענו אליהם לאחר שביקרנו במשרדים ובבתים שלהם במקרה. כשראינו שמעל ל – 4 מהם הסכימו למסור לנו פרטים בנושא, הבנו כי אנו יכולים סוף סוף לכתוב מדריך מקיף. זו ההזדמנות להודות לכל אחד מהגורמים שליוו אותנו בכתיבת המדריך. שכן, בזכותם, הוא עולה לרשת וצפוי להכיר לרבים את הדלתות המהפכניות.

 

תכירו את דלתות קו אפס

אם טרם ראיתם אותן מקרוב, כדאי שתדעו כי דלתות קו אפס, כשמן כן הן – דלתות נסתרות. כאלו שלא תופסות הרבה תשומת לב. הן יוצרות קו אחיד ללא צורך במשקוף. כך שהן בעצם מתאימות לכל מיני מקומות שיש בהם קירות גבס. העיצובים המרהיבים שלהם מאפשרים ליהנות מהתקנה קלה מבלי לפגוע בקו העיצוב הנקי שדרוש בעיצוב הבית או העסק.

 

מתי תבחרו בדלתות קו אפס?

הדלתות הללו נבחרות בעיקר בגלל הפן העיצובי שלהן ופחות בעקבות צורך פונקציונלי כלשהו. זו הסיבה שאפשר למצוא את הדלתות האלה בעיקר במקומות שעוצבו על ידי מעצבי פנים מוסמכים. ראוי לציין כי הדבר בא לידי ביטוי לעיתים במצבים שבהם יש צורך בתכנון של דלת שמאפשר ליצור קו אחיד, עם גוון אחד בלבד וטקסטורה קיימת.

 

איך מתקינים את הדלתות הללו?

אתם יכולים להיות רגועים – אם בחרתם בדלתות קו אפס, אתם לא תצטרכו להתקין אותם בעצמכם. פנייה אל בעל מקצוע שהוסמך לתחום זה תעשה את העבודה. רק חשוב לציין כי עליכם לוודא שמדובר בבעל מקצוע מומלץ שמכיר את התחום באופן מעמיק ויודע איך לבצע את ההתקנה באופן הנכון. אנו ממליצים לכם לערוך בירור מקיף ברחבי הרשת ולקרוא חוות דעת על בעלי מקצוע שונים, כדי שתוכלו להגיע בסופו של דבר אל מתקין מקצועי שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. תוכלו להשתמש באחת מהפלטפורמות הללו כדי לקרוא חוות דעת אמינות:

  • פייסבוק
  • גוגל
  • אינסטגרם

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת מה הן דלתות קו אפס ומה חשוב שתדעו לגביהן רגע לפני שתצאו לרכוש אותן. כעת, יש בידיכם את כל הפרטים, כך שנותר לכם רק ליישם את הנכתב לעיל ולבחור נכון.

דלת ראשית

 

תוכן עניינים
אינסטלטור איתור נזילות
בעלי מקצוע

7 דרכים לזהות נזילה בבית!

נזילה בבית שלך עלולה לגרום לנזק משמעותי אם לא תתגלה ולא תטופל. זיהוי מוקדם של נזילות הוא חיוני כדי למנוע נזקי מים, צמיחת עובש ותיקונים

קרא עוד »
טכנאי מזגנים
בעלי מקצוע

כך תכין את ביתך לחורף!

לקראת החורף צריך להתכונן גם אם אנחנו במזרח התיכון, על מנת למנוע קור ודליפות בימים אלו. המאמר יפרט אילו הכנות יש לעשות כשפנינו אל החורף.

קרא עוד »
מלחמת אש
בעלי מקצוע

מה כולל ייעוץ כיבוי אש ובטיחות

שריפה שאירעה לפני כמה שבועות במפעל מוכר בצפון הארץ, הובילה להתעניינות בקרב גולשים שאחראיים על מבני מוסדות ומפעלים. אלה ביקשו לדעת פרטים אודות ייעוץ כיבוי

קרא עוד »
בדק בית מחיר למשתכן
בעלי מקצוע

בדק בית מחיר למשתכן

זוגות צעירים ומשפחות רבות זכו בשנים האחרונות בדיור מוזל מטעם פרויקט "מחיר למשתכן". כולם הוזמנו לבחור את הדירה שלהם ולחתום חוזים אל מול עורכי הדין

קרא עוד »