לקוח סמוי

בעל עסק? רוצה ללמוד טוב יותר על העסק שלך ועל המתחרים? באמצעות לקוח סמוי ניתן לבצע זאת באופן דיסקרטי ויעיל.

לקוח סמוי – דרך יעילה לקבלת יתרונות על פני המתחרים

עסקים רבים אשר נתקלים בתחרות עזה מצד המתחרים שלהם נותרים חסרי אונים, ולעיתים אף מתוסכלים. אין עוררין על כך כי לראות עסק אשר עוסק באותו תחום ומצליח הרבה יותר יכול לגרום לצביטה בלב ואף לנזק משמעותי לכיס כתוצאה מנטישת לקוחות אל המתחרים, אולם ישנם דרכים בהם ניתן לקבל יתרון משמעותי על פני המתחרים ודרך כזו היא באמצעות לקוח סמוי. למעשה, יותר ויותר בעלי עסקים – בין אם מדובר בחברות גדולות או בעסקים קטנים ובינונים מבקשים לקבל שירות של לקוח סמוי וזאת משום שמדובר בטקטיקה מצוינת לבחינה של מתחרים כמו גם ללמוד באופן איכותי יותר על ההתנהלות השוטפת של העסק הן מבחינת טיב השירות והן מבחינת רמת שביעות הרצון והמקצועיות של צוות העובדים, באופן אובייקטיבי לחלוטין.

בית קפה

לקוח סמוי – מתאים בעבור כל בית עסק

כאמור, עסקים רבים סבורים כי נושא הסקרים מתאים בעיקר לחברות ענק או לתחום הפוליטי, ולמעשה מדובר בטעות. ע"פ המומחים של חברת Ci מחקרי שוק, הוכח כי ביצוע סקרים בעבור עסקים קטנים בינונים וחברות גדולות משפר לאין שיעור את היכולת של בית העסק לייעל את התהליכים כמו גם לגרום לחוויית לקוח טובה ואיכותית הרבה יותר. למעשה, כיום ישנה חשיבות רבה לחוויית לקוח וזאת משום שהלקוח של המאה ה 21 מעוניין לקבל שירות מקצועי ואיכותי, והוא לא יהסס לעבור בין חברות שונות, מה שמוריד באופן משמעותי את היכולת שלו להתחייב ולהישאר נאמן לבית עסק אחד. על כן, ביצוע סקר אשר באמצעותו ניתן למדוד פרמטרים שונים המותאמים לצרכים השיווקיים של בית העסק מאפשר לקבל יתרון על פני המתחרים כמו גם ללמוד באופן טוב יותר אודות התהליכים השונים אשר מתרחשים בבית העסק, באופן אובייקטיבי ומדיד לחלוטין.

לקוח סמוי באמצעות חברת Ci מחקרי שוק

במידה ואתם בעל עסק, ישנה חשיבות רבה לביצוע של סקר מקצועי ע"י חברה מקצועית כמו Ci מחקרי השוק. החברה, אשר נחשבת לאחת הגדולות במדינת ישראל מציעה שירות של לקוח סמוי באמצעות שני מודלים עיקריים: בדיקה של לקוח סמוי בבית העסק על בסיס בקשה של הבעלים או אפשרות לאיסוף מידע על מתחרים בנוגע לטיפול בלקוח, שביעות רצון והמחירים. כאמור, מדובר בשיטת מדידה אשר נמצאה כיעילה ואיכותית בעבור בעלי עסקים שונים כמו גם בעלי מסעדות אשר רוצים לבצע בקרה ואפיון של פרמטרים שונים בעסק כדי לקדם אותו כמה צעדים קדימה. למידע נוסף כמו גם ייעוץ ראשוני לגבי ביצוע של לקוח סמוי, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר במספר 03-9220099 ונציג יחזור אליכם.

תוכן עניינים
נעלי עבודה
כללי

נעלי עבודה נוחות

עבודה ממושכת על הרגליים יכולה לגרום לכאבים, עייפות ואף פציעות. לכן, בחירת נעלי עבודה נוחות היא הכרחית לכל מי שעובד על הרגליים לאורך זמן. נעלי

קרא עוד »