הכול על הזמנת חקירה פרטית

לחיות עם בן זוג שבוגד בנו מאחורי הגב זה לא דבר פשוט ולכן ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, הייתם רוצים כבר לדעת את האמת. האם אתם רק חושדים בבן הזוג או שזה בדיוק מה שקורה בפועל? לשם כך כדאי יהיה לפנות אל חוקר פרטי ולהזמין את שירותיו, ויפה שעה אחת קודם.

 

הכינו את עצמכם לתהליך

עוד לפני שנדון בשאלה איך בוחרים חוקר פרטי ומה הוא יוכל לעשות עבורכם במסגרת עבודתו, חשוב שתכינו את עצמכם לעניין. אחרי שהחוקר הפרטי יספק את ההוכחות ואת הראיות הנדרשות כבר לא תהיה לכם דרך חזרה אלא להפסיק לטמון את הראש בחול ולהביט למציאות בעיניים, ובהחלט עלול להיות שהיא לא תהיה נעימה. לכן בשלב הראשון כדאי שתבדקו האם אתם מוכנים להכיר באמת ולהפנים אותה.

 

בחרו חוקר פרטי שעושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת

לא כל החוקרים הפרטיים משתמשים בטכנולוגיה הכי מתקדמת שיש בתחום הזה, וזה חבל. הנטייה של החוקרים המבוגרים והמנוסים יותר היא לעבוד בשיטות העבודה הישנות והמוכרות, כך שלמרות שהם מביאים איתם הרבה מאוד ניסיון, מבחינה טכנולוגית הם לא חוד החנית. משמעות הדברים היא שכאשר אתם מחפשים חוקר פרטי טוב, כדאי שתבחרו מישהו עם ניסיון רב אך אדם שגם עושה שימוש בטכנולוגיה הכי טובה שיש. חשוב להבין: טכנולוגיה מתקדמת יכולה להקל, לזרז ולייעל את עבודת החוקר הפרטי ולכן חבל לוותר עליה.

 

תיאום ציפיות מבחינת העלויות

חשוב לדעת, כאשר רוצים להזמין חקירה פרטית, שלרוב החוקרים לא מבקשים סכום גלובאלי על החקירה אלא תשלום פר שעת עבודה. יש חוקרים שגובים מחירים נמוכים יותר מאחרים אך לא תמיד המחיר הכי זול הוא גם הכי אטרקטיבי. יש משמעות, כמובן, לניסיון של החוקר וגם לסוג החקירה כאשר מבקשים הצעת מחיר ואין ספק שככל שהחקירה מורכבת יותר, כך גם העלות יכולה להיות בהתאם.

 

לא מוותרים על פגישה אישית עם החוקר

חשבתם לרגע לבחור את החוקר הפרטי שינהל את החקירה שלכם ויבצע אותה בשטח רק בהתאם להמלצות שתראו אונליין? או רק בהתאם המלצה אישית של חבר קרוב? כדאי שתדעו זה לא מומלץ. בפועל כדאי לכם לפני הכול להיפגש עם החוקר, להתרשם ממנו, מהמשרד שלו ומכל מה שהוא מספר על עצמו. הרושם הראשוני והאישי משמעותי ביותר כי רק כך תוכלו להבין האם אתם במקום הנכון עבורכם או לא.

 

נסו להיות סבלניים

חקירה פרטית, בין אם זה בתחום גילוי בגידות ובין אם זה בכל תחום אחר, לרוב לא תסתיים תוך יום וחצי. לכן חשוב להיות סבלניים ולתת לחוקר הפרטי את המרחב ואת האפשרות לבצע את עבודתו בקצב שלו ובהתאם לאופן שבו מתפתחים הדברים, גם אם הייתם רוצים שכל העניין יהיה כבר מאחוריכם.

גבר שבוגד

תוכן עניינים