הייתם מעורבים בתאונת דרכים? פנו לעורך דין

כל מי שהיה מעורב בעבר בתאונת דרכים יודע לומר עד כמה זה נורא. בבת אחת החיים שלנו מתהפכים וכמובן שגם עלולות להיות לכך השלכות קשות מבחינה פיזית ונפשית. מה עושים ברגע כזה? אל מי פונים וממי נוכל לתבוע פיצוי? כל התשובות במאמר שלפניכם.

 

החשיבות של פניה מהירה לעו"ד

האמת היא, שאחרי הטיפול הרפואי שלפעמים אנשים נזקקים לו כתוצאה ממעורבות בתאונת דרכים, הדבר הבא שכדאי לעשות הוא לפנות לעו"ד.

העניין הוא שעורך דין שמתמחה בתאונות דרכים יוכל לתדרך אתכם ולמנוע מכם לעשות טעויות גורליות שעלולות להשפיע על מהלך העניינים.

אנשים לא תמיד מבינים זאת, אך יש משמעות לא רק לבחירת עוה"ד, אלא גם לפניה כמה שיותר מהירה למשרדו.

ככל שהזמן יעבור אתם עלולים לאבד ראיות חשובות, מה שישפיע כמובן על מהלך הדברים.

כמו כן, אם באמת מגיע לכם לקבל פיצוי כלכלי מגורם כלשהו, ככל שתפעלו בעניין מהר יותר כך תוכלו לקבל את הפיצוי יותר מוקדם ולכן זה מומלץ בחום.

 

עו"ד עם ניסיון

הרבה מאוד אנשים לומדים בישראל עריכת דין אך האמת היא, שלא הייתם רוצים להיות לקוחות של כל איש מקצוע מהתחום הזה.

ממש כפי שיש חשיבות לזמן שבו אתם פונים לעוה"ד, כך יש חשיבות גם לניסיון שלו.

אין כל טעם לפנות אל משרד עורכי דין שרק עכשיו הוקם, כי אם יש משהו שיכול להשפיע על מהלך הדברים במקרה של תאונת דרכים ותביעות בנושא, זה הניסיון.

לכן, למרות שלרוב עורכי דין שמגיעים עם הרבה מאוד שנים של ניסיון מרשים לעצמם לגבות מחירים יותר גבוהים מהלקוח, בסופו של דבר זה ישתלם וכדאי.

אתם לא כאן רק כדי להגיש תביעה, אתם כאן כדי לנצח וכדי לקבל לפחות את הפיצויים שמגיעים לכם. לכן יש טעם לבחור כבר עכשיו את עוה"ד ולוודא שהוא מגיע עם כמה שיותר ניסיון.

 

אל תשכחו לברר גם המלצות

עוד נתון שיוכל להגדיל את הסיכוי שלכם לקבל את הפיצוי שמגיע לכם, זו השאלה האם עוה"ד שלכם הוא אדם מומלץ או לא.

כולנו יודעים שיש הרבה מאוד משרדים של עורכי דין שעוסקים בתחום תאונות הדרכים, אך לא כולם מומלצים ויש לכך חשיבות אדירה.

למה שתפנו אל משרד הלקוחות האחרים שלו לא ממליצים עליו? אם אתם לא יודעים ממי לבקש המלצות, כדאי שתדעו: היום התשובות מחכות אונליין.

כלומר, אם תעשו חיפוש קצר תמצאו באינטרנט המלצות לגבי לא מעט עורכי דין שהמומחיות שלהם היא תאונות דרכים, אז למה לא להשתמש בכך? אומנם זה נכון שפיצוי רגשי על מה שקרה לא

תוכלו לקבל, אך גם פיצוי כספי יוכל להקל עליכם את ההתמודדות.

לפרטים נוספים וקביעת פגישה ראשונה עם עו"ד מוביל בתחום הזה לחץ כאן.

תוכן עניינים