הובלות מנוף – הפתרון להובלות כבדות

עולם ההובלות התפתח בשנים האחרונות בצורה בלתי רגילה, והוא משלב היום עבודה עם כלים שמאפשרים הובלה של כל דבר שרק תדמיינו לעצמכם.

אם בעבר הובלת פסנתר, הובלת כספת, הובלת ספות או הובלה של מוצרי חשמל כבדים במיוחד היתה נראית כמו משימה בלתי אפשרית, הרי שהיום באמצעות אותם כלים כל עבודה כזו נראית פשוטה וקלה.

אז איך עושים את זה? הובלות מנוף – הפתרון להובלות כבדות.

 

למה צריך בכלל הובלות מנוף?

אם תחשבו על זה, עולם ההובלות על פניו הוא לא עולם כל כך מורכב. בסך הכל צריך כאן כמה סבלים חרוצים וחסונים, קרטונים שארוזים היטב, משאית הובלה וגמרנו. אולם בפועל העניין הזה הרבה יותר מורכב, ודורש תפעול אופרטיבי קצת יותר מורכב מזה.

חפצים כמו פסנתר, כספת, ספות יוקרתיות ועוד מגיעים לפעמים לסדרי משקלים בלתי ניתנים לנשיאה, ולכן הפתרון של הובלות מנוף הוא הפתרון המושלם לסיטואציה הזו.

 

הובלות מנוף – הפתרון להובלות כבדות

הובלות מנוף משמשות למגוון רחב של הובלות. כשם שהובלות מנוף יעילות בזמן הובלת דירות, כך גם הובלות מנוף יעילות בזמן הובלת משרדים או הובלת חפצים כבדים ממקום למקום. לכן, לפני שתבצעו הובלה, דברו עם חברת ההובלות שאיתה אתם עומדים לבצע את ההובלה וספרו לה על תוכן ההובלה שלכם. אנשי החברה כבר יוכלו להבין האם אתם זקוקים לשימוש בהובלות מנוף או שהסבלים של החברה יוכלו להסתדר גם בלעדיו.

 

כמה זה עולה?

הובלות מנוף הופכות את נושא ההובלה לקצת יותר מורכב, אך לא מדובר כאן על הבדלי מחירים מרקיעי שחקים. באופן כללי כשמדברים על הובלות מנוף מדברים על טווח מחירים שנע בין 300 ש"ח ל-400 ש"ח לשעת עבודה, כאשר במקרים מסויימים המחיר לא כולל מע"מ.

 

מעבר למשקל – מדובר כאן קודם כל על בטיחות

הובלות מנוף יעילות גם מבחינת נשיאת המשקל של החפצים הכבדים, אולם מדובר כאן על אלמנט נוסף ולא פחות חשוב מכך – הבטיחות. בנשיאה עצמאית של חפצים כבדים עלולים להיפגע כמה דברים:
1. הבריאות והביטחון של הסבלים שמרימים את המשקל הכבד. נשיאה של משקל כבד שלא כראוי עלולה לגרום לבעיות גב, פציעות בלתי הפיכות ובמקרים גרועים במיוחד גם שברים והתמודדות בריאותית קבועה.
2. הביטחון של החפצים. כאשר יש שימוש בהובלות מנוף החפצים הרבה יותר מאובטחים ושמורים מאשר בסחיבה עצמאית שלהם, ולכן הובלות מנוף היא אפשרות שכדאי מאוד לקחת בחשבון.

 

מכירים חברה מומלצת בשבילי?

בהחלט כן, הכירו את חברת פיקאפ הובלות. החברה מציעה שירותים של הובלת דירה, הובלת משרדים וכמובן הובלות מנוף למגוון צרכים ובמגוון מקומות ברחבי הארץ. אתם מוזמנים לבקר באתר החברה בכתובת https://sopick.co.il ולהתרשם ממגוון מחירי, שירותי והמלצות החברה ולסגור את ההובלה המתאימה לכם. שיהיה בהצלחה והובלה נעימה!

 

כלי רכב

תוכן עניינים
בעלי מקצוע

הדברה למחסנים ומתקני אחסון

לחומרי הדברה יש תפקיד לא מבוטל בשמירה על אספקת המזון שלנו ובהגנה עליו מפני האיומים שמציבים מזיקים וחרקים. בעוד שלעתים קרובות אנו מקשרים בין חומרי

קרא עוד »