הדברת מסעדות – עשה ואל תעשה

יש לכם מסעדה ואתם רוצים להיות בטוחים שחס וחלילה לא יהיו בה עכברים? רוצים לעמוד בכל התקנים ולהבטיח שאתם נותנים לסועדים אצלכם תנאים נוחים ונעימים? אם כך, אין ספק שצריך להקפיד גם על הדברת המסעדה מידי כמה חודשים, רק נשאלת השאלה: איך באמת כדאי לעשות זאת?

 

הדברה כמה שיותר איכותית ופחות מזיקה

אחת מהבעיות עם חומרי ההדברה שבהם עושים שימוש בחברות הדברה שונות, זו העובדה שהחומרים הללו כימיים. משמעות הדברים היא שהם ממש לא מתנדפים ככה סתם אחרי שלוש שעות, שכן הם נשארים במקום, מחלחלים לכל חלקה טובה וגם פוגעים בכדור הארץ עצמו. אין דבר גרוע יותר מאשר השילוב בין חומרים כימיים ובין פרודוקטים להכנת מאכלים ומטעמים שונים, ולכן רק הדברה ירוקה תתאים למסעדה שלכם. חששתם לרגע שהדברה ירוקה לא תהיה מספיק יעילה? זו טעות. בפועל היום, בין אם אתם מזמינים שירותי הדברת פשפש המיטה שמתבצעים בעזרת חומרי הדברה ירוקה ובין אם אתם מזמינים שירותי הדברת עכברים למסעדה – כאשר החומרים ירוקים, הם יעילים וטובים.

 

מסעדה לא מדבירים לבד

אתם שייכים לאותם האנשים שכאשר הם רואים ג'וקים או נמלים בבית הפרטי הם מדבירים לבד? אם כך, כדאי שתדעו שכאשר מדובר על המסעדה שלכם, אין מקום להתמודד עם העניין בכוחות עצמכם. ההפך הוא הנכון, שכן רצוי וכדאי להזמין מדבירים מקצועיים שיגיעו למקום. הם יוכלו לאתר את הבעיה, אם היא קיימת, או פשוט לבצע הדברה מונעת. הם יעשו זאת בצורה מאוד יעילה, תוך התאמת חומרי ההדברה למקום ולדרישות הלקוח. לעומת זאת, אם תנסו להדביר בעצמכם את המסעדה, עלול מאוד להיות שתעשו שימוש בחומרי הדברה שאינם מספיק טובים וגם עלול להיות שלא תעשו זאת בצורה מספיק יסודית. לכן, אם אתם באמת לא רוצים לראות מזיקים במסעדה שלכם, מה פתאום שתדבירו לבד?

 

הקפידו להדביר מידי כמה חודשים

מסעדה, בניגוד לבית פרטי, זה לא מקום שתרצו לראות בו מזיקים מסוגים שונים. ברגע שאחד מהלקוחות שלכם יראה אצלכם ג'וק במסעדה, זה עלול להיות תחילת הסוף של העסק שלכם. לכן, לא רק שכדאי להזמין את שירותי ההדברה הכי טובים שיש באזור, אלא גם חשוב להקפיד לעשות זאת מידי פעם. כלומר, אל תחכו שמשהו יקרה ואל תחכו לראות שיש מזיקים במקום. במקום זה פשוט תקבעו תאריך להדברה הבאה כבר עכשיו כשהמדביר מגיע אליכם. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם עושים הדברה מונעת, ואין ספק שכאשר מדברים על עסק כמו מסעדה או בית קפה, זו הדרך הנכונה להתנהל. אנחנו מאוד ממליצים לכם לבדוק ממי תרצו להזמין את שירותי ההדברה למסעדה שלכם, כי אין כאן מקום לטעויות. רצוי להפקיד את המשימה רק בידי מי שחי ונושם את התחום הזה, כי כך תדעו בוודאות שההדברה בוצעה על הצד הטוב ביותר.

 

בית קפה

תוכן עניינים
בעלי מקצוע

הדברה למחסנים ומתקני אחסון

לחומרי הדברה יש תפקיד לא מבוטל בשמירה על אספקת המזון שלנו ובהגנה עליו מפני האיומים שמציבים מזיקים וחרקים. בעוד שלעתים קרובות אנו מקשרים בין חומרי

קרא עוד »