הבחירה הנכונה: כך תבחרו מעצב פנים

מחפשים מעצב פנים? באידיזיינרס תוכלו למצוא אינדקס מעצבי פנים סמוך למקום מגוריכם על מנת לתכנן ביחד את בית החלומות, המשרד או הסטודיו החדשים שלכם. כדי לדעת איך לבחור נכון את מעצב הפנים שלכם הכנו עבורכם מדריך מקוצר שיעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה ביותר עבורכם ולהגשים את החלום לחלל מעוצב בדיוק כפי שרציתם.

 

פורטל אידיזיינרס

אתר אידיזייננרס הינו פורטל עיצוב פנים המתאים הן לאנשי מקצוע כדי לחשוף את לקוחותיהם לרעיונות עיצוביים חדשניים ועדכניים, לאנשים פרטיים המחפשים רעיונות וטיפים לעיצוב הבית, הגינה או המשרד ומכיל אינדקס מעצבים בכל חלקי הארץ ולכל מטרה. אם אתם חולמים על עיצוב הבית ומחפשים מעצב פנים שיגשים אותו עבורכם, היכנסו לפורטל אידיזיינרס ותהנו מעולם של עיצובים.

 

כך תבחרו מעצב פנים

אם אתם מחפשים מעצבי פנים במודיעין תוכלו למצוא אותם באינדקס המעצבים של אידיזיינרס, אבל איך תבחרו נכון את מעצב הפנים המתאים לכם? במיוחד בשבילכם הכנו מדריך מקוצר לבחירת מעצב פנים שיגשים לכם את החלום המתוק:

 

תחושת חיבור ביניכם לבינו

שיפוץ הדירה או בניית סטודיו משלכם היא חלום שמתגשם שחיכיתם לו זמן רב לכן חשוב כל כך שתרגישו בנוח להפקיד בידיו את חלומכם. אחד מאבני היסוד של עבודה משותפת הם יחסי אמון ותחושה שאתם 'באותו הראש' ושהוא מבין אתכם.

 

המלצות, המלצות, המלצות

כמו כל איש מקצוע שתבחרו לעצמכם, החל ממנקה וכלה בבייביסיטר, הדרך הטובה ביותר לדעת עד כמה אותו איש מקצוע אמין היא באמצעות המלצות של אנשים שעבדו איתו בעבר. גם מעצב פנים אינו שונה ורצוי לקרוא ולשמוע המלצות אודותיו וכיצד לקוחותיו הקודמים התרשמו ממנו.

פרוייקטים קודמים 

בקשו לראות פרוייקטים קודמים

כל מעצבי הפנים שומרים מאגרי פרוייקטים קודמים ומתגאים להציגם בפני כל דורש, במקרים מסויימים ייתכן אפילו סיור במקום כדי לחוות ממקור ראשון את יכולותיו של המעצב. אל תוותו על שלב בירור הפרוייקטים הקודמים ובדקו האם הם תואמים את הסגנון שלכם.

 

תפקידיו של מעצב הפנים

למעצב פנים תפקידים רבים בתהליך בניית בית החלומות שלכם, להלן העיקריים שבהם:

  • תכנון משותף של החלל בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם.
  • כתיבת מפרט טכני עבור הקבלן ואנשי המקצוע הנוספים כגון חשמלאים ואינסטלטורים.
  • ייעוץ והכוונה בזמן רכישת חומרי הגלם כגון אריחים, כלי סניטציה, רהיטים, וילונות וכדומה על מנת להתאימם לחלל החדש.
  • רצוי שלמעצב הפנים תהיה גם הבנה בתכנון נכון של תאורה וקוי חשמל ותקשורת.
  • מעקב אחרי התקדמות הפרוייקט והתנהלות מול אנשי המקצוע השונים.
  • בחינת סיום הפרוייקט ובדיקת הגימור כדי לוודא שהכל נעשה על הצד הטוב ביותר.

 

לסיכום

בפורטל אידיזיינרס תוכלו למצוא שפע של רעיונות לעיצוב ואינדקס מעצבי פנים הקרובים למקום מגוריכם ולהעזר בו על מנת לקבל השראה לעיצוב הפרוייקט הבא שלכם.

מעצבת

תוכן עניינים
אינסטלטור איתור נזילות
בעלי מקצוע

7 דרכים לזהות נזילה בבית!

נזילה בבית שלך עלולה לגרום לנזק משמעותי אם לא תתגלה ולא תטופל. זיהוי מוקדם של נזילות הוא חיוני כדי למנוע נזקי מים, צמיחת עובש ותיקונים

קרא עוד »
טכנאי מזגנים
בעלי מקצוע

כך תכין את ביתך לחורף!

לקראת החורף צריך להתכונן גם אם אנחנו במזרח התיכון, על מנת למנוע קור ודליפות בימים אלו. המאמר יפרט אילו הכנות יש לעשות כשפנינו אל החורף.

קרא עוד »
מלחמת אש
בעלי מקצוע

מה כולל ייעוץ כיבוי אש ובטיחות

שריפה שאירעה לפני כמה שבועות במפעל מוכר בצפון הארץ, הובילה להתעניינות בקרב גולשים שאחראיים על מבני מוסדות ומפעלים. אלה ביקשו לדעת פרטים אודות ייעוץ כיבוי

קרא עוד »