דרכים לאיתור נזילות

הטכנולוגיה של היום יצרה לנו לא מעט דרכים ושיטות לאתר נזילות, ברגע שאנו מאתרים את הנזילה עוד בשלבי ההתחלה שלה, כלומר לפני שהיא מתחילה ליצור נזקים רבים, אנחנו יכולים לחסוך הרבה מאוד כסף וגם כאבי ראש ועוגמת נפש.

לכן כדאי לכם להכיר כמה דרכים לאיתור נזילות, הדרכים האלו יעזרו לכם לשמור על הבית שלכם יבש.

הנזילות בצנרת יכולות לגרום לא רק נזק נקודתי, אלא הנזק יכול להתפשט לכל אורך הצנרת כולה ולפגוע במקומות נוספים.

העלות לתיקון נזילות לפעמים יכולה להיות גבוה מאוד והכל בגלל שאל איתרו את הנזילה בזמן.

דבר חשוב נוסף, לא מומלץ לנסות ולבצע כל מיני פעולות בצנרת (וגם בהגעה אליה) אם אין לכם ידע מוקדם ובסיסי בתחום וכדאי מאוד לקרוא לאיש אינסטלציה מקצועי.

איתור נזילות – אז והיום

בעבר בכדי לאתר נזילה היה צורך ממש לבדוק את הצנרת, שזה אומר בהרה מאוד מקרים פירוק של האזור בו ממוקמת הצנרת, פירוק של קירות ואפילו הרמת הרצפה בכדי להגיע לנצרת.

היום הדברים השתנו וניתן לאתר נזילות באמצעות כל מיני כלים ומכשור מתאים שיעזור לאתר את הנזילה בקלות ומהירות, איתור מהיר יגרום גם לתיקון מהיר ופתירת הבעיה בדרך הקלה והיעילה ביותר.

משחררים לחץ :

הדרך המהירה ביותר לאיתור נזילות שכל אינסטלטור מכיר היא שחורר לחץ המים, לאחר שחרור לחץ המים יש לאינסטלטור שעון לחץ איתו הוא יכול בקלות לאתר את אזור הנזילה, לאחר שמצא את אזור הנזילה הוא יכול לגשת לצינור ולהתחיל בתיקון הצינור.

מתחילים לצלם :

הדרך הטובה והיעילה ביותר היא שימוש במכשור מתקדם במיוחד כמו מצלמה טרמית לאיתור נזילות שתיתן את המיקום המדויק של הנזילה ובאמצעותה ניתן בקלות לאתר נזילות במידה וקיימות לכל אורך קווי הצנרת שקיימים בבית.

יתרונות של איתור נזילות מקצועי :

היתרונות המובהקים של איתור נזילות על ידי אנשי מקצוע מוסמכים בעלי ניסיון הם קודם כל המהירות, איש מקצוע מיומן ידע למצוא בקלות ומהירות את הנזילה עוד לפני שהוא מתחיל לשבור קירות ולפרק ריצוף רק בשביל להבין מהיכן מגיעים המים של הנזילה.

היתרון השני הוא שלא נגרם לכם נזק אסתטי לבית, ברגע שלא נגרם נזק אסתטי והזיהוי של הצינור הפגוע הוא מהיר אתם באופן ישיר חוסכים הרבה מאוד כסף.

בנוסף שני דרכים אלו הן יעילות לא רק בכדי לאתר ולתקן נזילות, גם אם אתם מתכננים לרכוש נכס ויש לכם חשש לגבי איכות הצנרת בבית, בעלות נמוכה במיוחד אתם יכולים להזמין שירות איתור נזילות שיבדוק ויתן לכם את התשובה מה מצבה של הצנרת במבנה.

שני הדרכים האלו הן מתוחכמות ויעילות ועדיפות בכל מקרה על הדרך השלישית שהייתה מקובלת בעבר וכללה פירוק פיזי של הרבה מאוד שטחים בשביל לזהות את הנזילה.

תוכן עניינים