דייט אונליין – סקירה על עולם הדייטים בשנת 2020

הקורונה השפיעה רבות לא רק על הכלכלה אלא גם על האהבה. לרווקים ולרווקות שמחפשים אהבה בשנת 2020 לא נותרה ברירה אלא לפנות לדייטים אונלין. בעכבות משבר הקורונה כל מקומות הבילוי סגורים ולכן ההכרויות שבעבר היו קורות באולם הקולנוע, בבר או במסעדה היום עברו לאתרי האינטרנט.

 

במאמר שלפניכם ננסה להבין מהם היתרונות של ההכרויות באתרי האינטרנט אל מול העולם המציאותי ולהפך.

 

הכרויות במציאות – יתרונות

מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל – כאשר אנחנו פוגשים את האדם במציאות אין פילטרים ואנחנו רואים את האדם בדיוק כפי שהוא.

 

קשר אישי – כשאנחנו פוגשים אדם במציאות אנחנו רואים מעבר למילים שהוא אומר, אנחנו יכולים לפרש את

שפת גופו ואת ההתנהגות הספונטנית שלו. מעבר לכך כשאנחנו פוגשים אדם במציאות אנחנו גם מפתחים קשר אישי יותר ופחות וירטואלי וקר.

 

פחד מקבלה – כשאנחנו פוגשים אדם במציאות והוא מוצא חן בעניינו ולהפך החשש מדחייה קטן. לעומת זאת כאשר הקשר נוצר דרך רשתות חברתיות לעיתים ישנו פער בין התמונות שלנו והדרך בה אנחנו מתנסחים בהודעות טקסט או דרך הטלפון הנייד לבין האדם שאנחנו בעולם המציאותי. לכן הדחייה עלולה להגיע בעת המפגש.

 

סכנות – הסכנה במפגש עם אדם אחר מהאדם שחשבנו שאנחנו מדברים איתו, דרך האינטרנט אנחנו לא תמיד יכולים להיות בטוחים שהאדם שמציג את עצמו ברשת החברתית הוא האדם שנפגוש במציאות וזהו סיכון גדול.

 

הכרויות אונליין – יתרונות

דחייה – אחד היתרונות הבולטים בהכרויות אונליין היא שאם אדם פונה אלייך ואת אינך מעוניינת את יכולה פשוט לא להגיב והמבוכה שבלסרב פנים מול פנים נחסכת. לחילופין אם את/ה מעוניינן/ת באדם מסויים והוא לא מחזיר לך תשובה המבוכה נחסכת גם ממך.

 

הצהרת כוונות – בשל הגדרת הנתונים באתרי ההכרויות השונים אנו יכולים לדעת מי מעוניין במערכת יחסים ארוכת טווח ומי מחפש מפגש מיני חולף, ישנם גברים ונשים שמעוניינים במפגש מיני בלבד, כאשר אנחנו מצהירים כוונות בשיחה דרך האינטרנט לפני המפגש קל יותר להתכונן למפגש המיני, אדם שנוטל תרופות לבעיות אין אונות כמו קמגרה יוכל ליטול את התרופה טרם הפגישה כשהוא יודע שגם הפרטנר/ית שלו מוכן ומעוניין בקשר מיני.

 

סיכויי הצלחה גבוהים – בגלל המגוון העצום של הגברים והנשים לשני המינים קל יותר למצוא יותר מאדם אחד שמוצא חן בעינהם וכך הסיכויים למצוא את הזוגיות המתאימה עבורכם עולים.

 

לסיכום

בשנת 2020 הקורונה מחייבת את הרווקים למצוא זוגיות בצורה וירטואלית. ישנם המון יתרונות ליצירת קשר בעולם המציאותי אבל גם בעולם הוירטואלי המון יתרונות. דרך העולם הוירטואלי קל יותר ליצור קשר עם אנשים שכנראה שבמציאות היינו מתביישים לפנות אליהם. בנוסף לפעמים קשה לנו להיות מרשימים ואטרקטיביים במפגש אקראי והיכולת לתכנן את המילים שלנו לפני שאנחנו שולחים אותם לאדם בו אנחנו מעוניינים מקלה על התהליך. ישנם יתרונות רבים נוספים אך החשוב ביותר הוא סיכויי ההצלחה, בשל המגוון העצום של גברים ונשים באתרי ההכרויות הסיכוי למצוא אדם שמתאים לכם עולה, וזהו היתרון הגדול והחשוב ביותר.

דייט

תוכן עניינים