איך להיות אמן חושים – המדריך המלא

רבים מנסים למצוא את הקסם שעומד מאחורי אמני החושים. אמני החושים מגיעים למופע, ועושים כמה טריקים מדהימים בשיתוף הקהל המורכב מאנשים הזרים להם לחלוטין, וגורמים לכולנו לפתוח את הפה בפליאה. מופעים של אמני חושים נגמרים בדרך כלל בשאלות רבות – "איך הוא עשה את זה?", "איך הוא ידע?" ו-"בטוח שלא דיברתם לפני?", וגורמים לכולם לחזור מבולבלים אך מרוצים. אז מה הסוד של אמני החושים ואיך הופכים לכאלה בעצמכם? בדיוק בשביל זה הכנו את המאמר איך להיות אמן חושים – המדריך המלא.

 

מה יש לאמן חושים שאין לי?

אמני חושים, להבדיל מלמשל קוסמים לימי הולדת, הם בעלי יכולת קריאת מחשבות וכישורי טלפתיה רבים. באמצעות הכלים האלו הם מסוגלים לייצר טריקים שלא נראו כמותם ושאיש אינו יכול פשוט לנחש מה עומד מאחוריהם. זאת להבדיל מקוסמים שמגיעים עם טריקים שבקלות אפשר לנחש או לדמיין – כיס כפול בכובע, מרווח כפול בשולחן, פתח אוויר לנשימה ועוד.

על מנת לדעת איך להיות אמן חושים תצטרכו להשקיע זמן ואנרגיה רבים, והתהליך שלכם מתחיל בדיוק כאן, בקריאת המאמר איך להיות אמן חושים – המדריך המלא.

 

איך להיות אמן חושים – המדריך המלא

אז הגענו לחלק העיקרי של המאמר: איך להיות אמן חושים – המדריך המלא. אז כמובן שאת הידע של סודות המקצוע תצטרכו לרכוש בעצמכם, אבל אנחנו כאן כדי לתת לכם כמה צעדי סיפתח שיעזרו לכם בדרך. אז בשלב הראשון כדי מאוד לחדד ולשפץ את השפה האנגלית. ברגע שהשפה האנגלית תהיה בידיכם, היא תוכל להוות עבורכם כלי עצום ללמידה של איך להיות אמן חושים. ברחבי האינטרנט קיימים אלפי סרטוני הדרכה, ליווי והסברים על עולם אמנות החושים, וידיעת השפה האנגלית תקל עליהם במציאה ובהבנה שלהם.

 

למדו את המושגים

חלק בלתי נפרד מאיך להיות אמן חושים – המדריך המלא, הוא ללמוד את המושגים של עולם אמנות החושים. ברגע שתדעו מושגי מפתח כמו שמות של קסמים וטריקים שונים, יהיה לכם קל הרבה יותר למצוא הדרכות והסברים אודותיהם.

 

אמנות חושים הוא מושג רחב

כדי לדעת איך להיות אמן חושים כדאי להגיע לתהליך הלמידה פתוחי ראש וסקרנים. יש קסמים וטריקים שמסתכמים בטלפתיה בלבד, ויש קסמים וטריקים אחרים שמשלבים השפעה, ראייה של הנסתר, טלקינזיס ועוד. אל תתקבעו על מושג אחד והגיעו פתוחים ללמידה של שלל טכניקות אמנות החושים.

 

עצלנות לא תוביל לשום מקום

אם החלטתם ללמוד איך להיות אמן חושים – לכו על זה בכל הכוח. צפייה בסרטונים היא ממש לא מספיקה ולא תניב לכם תוצאות מספקות. קראו ספרים, השקיעו בקריאת מדריכים כתובים, התייעצו, התנסו והתאמנו. ככל שתעבדו קשה יותר בשביל זה – ככה הסיכוי שלכם להיות אמני חושים ולתפוס את השיטות הולך והופך גבוה יותר ויותר. שיהיה בהצלחה!

 

איש עם קפוצ'ון וקלף

תוכן עניינים