איך לבחור פרקט לבית – המדריך המלא

כאשר אנחנו משפצים את הבית, אנחנו פתאום צריכים לקבל המון החלטות. החלטות קטנות יותר והחלטות גדולות יותר. אנחנו בעצם מקבלים את ההזדמנות להפוך את הבית שלנו לבית החלומות. אנחנו בוחרים את העיצוב, משקיעים אנרגיה בנראות של הבית והופכים את המקום הזה לשלנו. אנחנו נדבר על סוגי פרקטים ונעזור לכם לבחור פרקט לבית!

 

פרקט עץ

סוג פרקט נפוץ מאוד הוא פרקט עץ. פרקט עץ נותן תחושה של מראה קלאסי לרצפה. הוא נותן לנו תחושה של פשטות ושל טוהר. היתרון הגדול של פרקט עץ זה שהוא משדר חום וביתיות. הוא גורם לנו להרגיש משפחתיות. בשל העובדה כי עץ הוא חומר גלם וכי קיימים זנים שונים, ניתן למצוא עיצובים שונים לפרקט עץ. מרקמים שונים, צבעים שונים ועוד. חשוב לדעת כי פרקט אשר עשוי מעץ מצריך טיפול זהיר, הכולל חומרי ניקוי ייעודיים לכך.

פרקט עץ

 

פרקט למינציה

פרקט למינציה, הוא אחד הפרקטים המובילים בשוק. פרקט למינציה עשוי גם הוא מעץ, אך העץ הזה הוא עץ מעובד. ניתן לטפל ולתחזק את הפרקט הזה בצורה הרבה יותר פשוטה לעומת פרקט עץ. פרקט למינציה הוא פרקט אשר עמיד בפני זעזועים. הוא עמיד יותר מפרקט עץ וזהו אחד היתרונות שלו.

 

מרכז הפרקטים בישראל

מרכז הפרקטים בישראל הוא המקום בשבילכם. חברה זו מתמקדת בחיבור בין הלקוחות לבין נותני השירות הכי טובים בישראל. כל נותני השירות שהחברה הזאת עובדת איתם נבחרו בפינצטה כך שהלקוחות יצאו כמה שיותר מרוצים. תוכלו לקבל ייעוץ חינם ולמצוא באתר האינטרנט של החברה עבודות ברמת הגימור הגבוהה ביותר!

פרקט למינציה

 

מחיר של פרקט

מחיר של פרקט משתנה בין חברה לחברה. אנחנו נתרכז במחירים שתוכלו למצוא במרכז הפרקטים בישראל.

מחיר של פרקט משתנה בהתאם לאיכות של החומר ממנו עשוי הפרקט.

אנחנו נפרט על זה קצת יותר לעומק:

  • המחיר לפרקט פישבון ינוע בין 100 ל-250 ש״ח למטר.
  • המחיר לפרקט פולימרי SPC ינוע בין 70 ל-200 ש״ח למטר.
  • המחיר לפרקט למינציה ינוע בין 50 ל-120 ש״ח למטר.
  • המחיר לפרקט אשר עשוי מעץ טבעי ינוע בין 200 ל-800 ש״ח למטר.

 

קיים עוד מגוון סוגי פרקטים ולכן, ההמלצה שלנו היא שתיכנסו לאתר של מרכז הפרקטים בישראל כדי לראות בעצמכם.

 

לסיכום

כאשר אנו משפצים את הבית שלנו, חשוב לנו שנרגיש בו טוב. שנרגיש נינוחים, חופשיים ורגועים. אחד הדברים שצריך לחשוב עליו כאשר אנו עושים שיפוצים הוא הריצוף. קיים מגוון סוגי פרקטים כמו לדוגמה פרקט מעץ טבעי, פרקט למינציה ועוד. לכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות ולכן, חשוב שתחקרו על הנושא הזה לפני שאתם מקבלים כל החלטה.

המחיר של פרקט משתנה בהתאם לסוג החומר ממנו עשוי הפרקט. המרכז לפרקטים בישראל מציע מגוון פרקטים במחירים נוחים. אם אתם שואלים את עצמכם איזה פרקט מתאים לצרכים שלכם, פשוט תתקשרו למרכז הזה כך שתקבלו ייעוץ בחינם!

מחיר פרקט

תוכן עניינים