אודות

מי אנחנו?

יש כמה תשובות נכונות. יש כאלו שיגידו שאנחנו רק רוצים לעשות טוב ומספקים מידע חיוני ללא תשלום. יש שיגידו שאנחנו עובדים עם אנשים מסוימים, כדי להעניק שירותים לתיקון דודים. אז מה נכון? במקרה הזה, כל התשובות נכונות רק שעל אנשי המקצוע אנחנו לא נתפשר. המטרה העיקרית שלנו היא לספק שירותי תיקון והתקנה לדודי שמש במחירים מעולים וזולים וכל זאת באמצעות השוואת מחירים שהיא מהירה ונכונה בין מספר בעלי מקצוע שעוסקים בתחום ואותם אנו מפנים אליכם.  

אז למה דווקא דרכנו?

אצלנו ב"מים חמים – טכנאי דודים" תזכו לשקיפות מלאה בנוגע לעבודה שסובלת מכל מיני אנשים לא מקצועיים ולעיתים אף נוכלים שנכנסים לתחום ופוגעים באזרח ללא רחמים. אצלנו אתם תדעו במדויק מה המחיר שתהיו אמורים לשלם, ללא הפתעות ובהתאם למחיר השוק.  

טכנאי עד הבית

צוות הטכנאים שלנו הוא מקצועי, אמין וזמין לכל שאלה. אז בין אם יש לכם זרם מים חלש או סתימה או שבכלל אתם רוצים להחליף את הדוד החשמלי לנפח גדול יותר הרימו את הטלפון עכשיו וקבלו דרכנו את הטכנאים עם ההמלצות הכי טובות שנבחרו בקפידה ולפי המלצות מוכחות מאלפי לקוחות מרוצים שהמליצו עליהם.  

מה עוד תמצאו באתר?

מעבר לשירות שהנו מרכיב עיקרי במהות שלנו, תוכלו למצוא מידע רב אשר יסייע לכם בבחירת דוד חדש או באיתור תקלה של הדוד הקיים שלכם. מדורים כמו: תקלות נפוצות שבהם אתם נתקלים, התקנים לדוד, שירותים שונים ומידע מפורט על קולטי שמש, סוגי דודים וקולטי שמש שיעזרו לכם לצבור ידע בסיסי על מנת להבין יותר כאשר טכנאי מגיע אליכם ומטפל בדבר שחשוב לכם כל כך.
תוכן עניינים