8 טיפים לבחירת אינסטלטור מומלץ

מחפשים אינסטלטור אמין וישר? חוששים ליפול בפח? המאמר שלפניכם ינגיש עבורכם טיפים לבחירת אינסטלטור מומלץ. המשיכו איתנו לשורות הבאות.

 

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אינסטלטור?

המלצות!

אל תזמינו אינסטלטור בלי לקבל עליו המלצות חמות מלקוחות שונים. אם למשל אתם מחפשים לגשת לאינסטלטור באשקלון, שאלו מכרים וידידים שגרים באזור האם מכירים אינסטלטור מקצועי עם שירות טוב. בנוסף, כאשר מצאתם בעל מקצוע שעושה רושם טוב, בקשו ממנו שמות להמלצות.

 

תעודה מקצועית!

אינסטלטור בלי תעודה, לא שווה כלום. מי הבטיח לכם שהוא אכן למד את המקצוע? איך תדעו שהוא אכן יודע מה שהוא אומר? לא תוכלו לדעת. לכן, עוד לפני שתקבעו איתו תיקון, בקשו ממנו תעודה.

 

לוח זמנים חובה!

בטרם תסגרו עבודה, תסכמו עם האינטלטור על לוח זמנים. וודאו שהוא אכן זמין לכם בכל עת. אחרת, אתם עלולים למצוא את עצמכם נגררים עם העבודה למשך תקופה ארוכה בלי שום סיבה.

 

מקצועיות!

אינסטלטור חייב להיות מקצועי ומנוסה. חשוב שיהיה אמין, זמין ובעל תעודה, אבל חשוב עוד יותר שהוא אכן יודע את מלאכתו ויש לו ניסיון של שנים בתחום.

 

כיצד תמנעו מאינסטלטורים חאפרים?

מחיר מוזל!

ישנם אינסטלטורים שמפרסמים את עצמכם בתור אינסטלטורים מקצועיים שפותרים בעיות בשניות וכמובן במחיר מוזל ומפתה. כל הבעיה היא שכאשר האינסטלטור בכבודו ובעצמו יופיע בביכתם, תגלו את הסוד. הוא יבהיר לכם שהמחיר שהוא נקב רלוונטי רק כאשר מדובר בבעיה כזו כמו ניקוי סיפון וכו. אצלכם הבעיה מורכבת הרבה יותר ולכן המחיר יהיה מפולפל.

אינסטלטור שקרן, לא יחקור אתכם מראש. הוא מעונין להכנס לבית שלכם ואז כבר תהיו חייבים להוציא את סכום הכסף שהוא החליט.

 

שקרים סמויים

כמו כן, אינסטלטור רמאי עלול לשקר עליכם ואם יגלה אצלכם סתימה, הוא יסביר שעל כל מטר בצינור שהוא צריך להכניס את הספירלה, תשלמו מחיר נוסף. וזה שקר לגמרי.

 

שימוש במצלמה טרמית

לעיתים כאשר הנזילה לא נמצאת אבל ידוע שהיא קיימת, משתמשים במצלמה טרמית לאיתור נזילות. לא תמיד המצלמה תעזור לגלות את הנזילה. אבל לעיתים כן. אינסטלטור רמאי ישכנע אתכם שאתם חייבים להשתמש במצלמה טרמית כדי לגלות את הנזילה וכך תדרשו להוסיף תשלום נוסף.

 

דוד חדש!

אינסטלטור שרוצה להוציא ממכם כמה שיותר כסף, ישכנע אתכם שאתם צריכים לחדש את הדוד למרות שיש לכם עדיין אחריות.

אם אתם נתקלים במקרה שהאינסטלטור מודיע לכם שאתם צריכים לחדש את הדוד, בדקו במד

במדבקת האחריות האם האחריות עדיין בתוקף.

 

לסיכום

כאשר אתם נדרשים להזמין אינסטלטור לאיתור נזילה או לכל סיבה אחרת, חשוב מאוד לשמוע המלצות מידידים קרובים שאתם סומכים עליהם. בקשו גם מהאינסטלטור בעצמו המלצות.

דרשו מהאינסטלטור  תעודה מקצועית כדי לוודא שהוא אכן מומחה.

הזהרו מאינסטלטורים חאפרים שמחפשים רק להרוויח כסף ואל תתפתו לפרסומת של מחיר מוזל.

טכנאי

 

תוכן עניינים