4 שירותים שמציע אינסטלאטור

כאשר יש לכם סתימה במערכת הצנרת שלכם או שאתם צריכים להתקין מתקן שירותים חדש, המהלך הברור הוא להתקשר לאינסטלטור הנאמן שלכם. קשה לדמיין סוג כזה של עבודה שמעסיקה חברת אינסטלציה מרובת עובדים לאורך כל השנה, לא? הסיבה לכך היא שתיקון ביוב ושירותים הם רק חלק מתפקידו של האינסטלטור. הנה כמה עבודות שחברות אינסטלציה בשירות מלא מציעות לכם לכל בעיה שעלולה לצוץ בצנרת שלכם.

 

השירותים שיצילו לכם את הצנרת

כעת נפנה לסקור 4 שירותים עיקריים שמציע אינסטלאטור:

 1. התקנה, בדיקה והחלפה
  התקשר לאינסטלטור מורשה בסינגפור כדי להתקין, לבדוק ולהחליף את אביזרי הבית או הרכוש המסחרי שלך כדי לוודא שאתה מקבל עבודה וחומרים איכותיים. בין הפריטים שאינסטלטור יכול להתקין, לתקן ולהחליף במומחיות הם שירותים, כיורי מטבח ואמבטיה, מקלחות, אמבטיות, ברזים, מדיח כלים, דוד מים, מכונת כביסה, צינורות, קווי מים, הגנה מפני זרימה חוזרת ומערכות בורות ספיגה. אפילו לאביזרים וצינורות לאמבטיה ולמטבח יש גם תוחלת חיים ובסופו של דבר יהיה צורך להחליף אותם כאשר הם נשחקים. זה יכול להיות קשה במיוחד עבור נכסים מסחריים כמו דירות ובתים משותפים, שיש להם עבודות אינסטלציה מסובכות יותר. סימנים מוקדמים המצביעים על צורך לשנות חלקים מסוימים הם רעשים חריגים, מים זורמים, כתמים ליד מתקנים וצינורות וריח רע במטבח או בחדר האמבטיה. אל תחכו שהמים ייזלו לתוך הקירות, הרצפות והתקרות לפני שאתם קוראים לאינסטלטור מורשה, כי אתם תוציאו יותר כסף על תיקונים ושיפוצים.
 2. תיקון שירותים
  שירותים, במיוחד אלה בנכסים מסחריים ובתים משותפים, מועדים לבעיות רבות; כגון סתימה, הצפת גדות, ושטיפה. כל אינסטלטור בעל מוניטין אמור להיות מסוגל לטפל בבעיות הללו בשעת חירום, אך עדיף גם להגדיר ניהול נכון של פינוי פסולת ותחזוקה מונעת שוטפת כדי להימנע מתיקונים גדולים. שירותים בעייתיים בחללים מסחריים בכל זאת, עלולים לעשות רושם רע על הלקוחות והלקוחות, לכן לא כדאי לחכות עד שהבעיה תחריף כי זה יכול להשפיע גם על הפעילות היומיומית של המשרד.
 3. תיקוני נזילות
  נזילות כל כך נפוצות עד שחלק מהמשקים בוחרים להתעלם מהן עד שהן ישפיעו על חשבון המים או יפגעו בשלמות המבנה. סימני אזהרה כוללים קירות, תקרות או רצפות לחים או מוכתמים, מים זורמים מגופים ורעשים חריגים הנובעים מהצנרת. אמנם יש באינטרנט מדריכי עשה זאת בעצמך כיצד לתקן נזילות, אבל לפעמים הבעיה לא נפתרת פשוט על ידי חיפוש אחר צינור או מתקן פגומים.
 4. שאיבת בורות למסעדות
  במסעדות ומטבחים גדולים ישנם בורות שמן אליהם מנוקז השמן המשומש. שאיבה של אותם בורות היא חובה עבור כל מסעדה, ומצריכה את המומחיות של אינסטלטור מומחה, אשר מצויד בציוד הנכון.

 

לסיכום

אם יש לכם איזו בעיה בצנרת, בשירותים או במסעדה שלכם, פנו היום אל מיסטר אינסטלטור. אינסטלאטור מומחה שיכול להציל אתכם מכל סתימה.

שרברב

תוכן עניינים