3 סוגי מתקני נייר טואלט וההבדל ביניהם

בין אם מדובר על עסקים, ארגונים גדולים או מוסדות, מתקני נייר טואלט הם חיוניים, במיוחד אם מדובר על חברות גדולות, בתי מלון ועוד. להחזיק מספיק נייר טואלט אשר נגיש בקלות לעובדים, משמע חוויית ביקור טובה יותר באותו מקום. הנה מה שצריך על סוגי המתקנים – קראו כאן. 

רגע לפני שנדבר על סוגי מתקני נייר טואלט לעסקים, חשוב להבין כי לא פחות חשוב להחזיק את הסוג הנכון של נייר טואלט. כלל אצבע הוא, להחזיק סוג נייר טואלט שלא יסתום את הניקוז. במילים אחרות, עקב שימוש מסיבי בשירותים של ארגונים ועסקים, חשוב לוודא כי סוג הנייר לא ישאיר "מוך" בצנרת. בתוך כך, אלו הם סוגי מתקני נייר טואלט שצריך להכיר:

  1. מתקנים למגבות נייר בגליל: מתקן אידיאלי עבור בתי מלון, מטבחים גדולים, מוסדות וארגונים אשר זקוקים למתקן חשמלי או ידני. מתקן זה מקציב מספר מוגדר של מגבות נייר ובכך הוא חסכוני מאוד.
  2. מתקנים למגבות נייר צץ-רץ: מתקנים מצוינים עבור ייבוש ידיים מהיר וחיסכון בנייר. מתקנים אלו מותאמים עבוד נייר צץ רץ במידות שונות.
  3. מתקני נייר טואלט: אלו הם המתקנים הכי מסורתיים ומוכרים, מותאמים עבור כל סוגי השירותים וסוגי הנייר, כאשר בימינו קיימים גם מתקנים חשמליים כמובן.

 

מתקני נייר: שיפור חוויית המשתמשים בשירותים

בסופו של דבר, הכול מתחיל ונגמר בחוויית האנשים המשתמשים בשירותים, מה שניתן לשפר משמעותית כאשר יש בשירותים את האבזור הנכון. עם זאת, מלבד מתקני נייר טואלט ומגבות נייר, כדאי להביא בחשבון פריטים נוספים אשר ישדרגו את חוויית האנשים המשתמשים בשירותים.

חלק מהפריטים שכדאי לקחת בחשבון הם:

  • מתקני תחליבי ידיים
  • מתקני ג'ל אלכוהול לחיטוי
  • מתקנים למפיות
  • מתקני סבון וקצף, מתקני ייבוש אוויר חם ועוד

נייר טואלט

כמה עולה מתקן נייר טואלט?

כאשר שואלים כמה עולה מתקן נייר טואלט, חשוב להבדיל בין 2 אופציות שונות – השכרת מתקני נייר טואלט ורכישתם. חלק מהמשווקים מאפשרים לשכור את המתקנים האלו, ככה שהמחירים במקרים אלו יתומחרו בהתאם לכמות המתקנים וסוגיהם.

באופן כללי, מתקנים מהסוגים האלו, כאשר רוכשים אותם בכמויות בודדות בחנויות השונות, יכולים לעלות כ-95 ₪ ומעלה. אבל, אם רוכשים את המתקנים בכמויות גדולות יותר עבור ארגונים גדולים, המחירים יהיו זולים משמעותית מאשר מחירי השוק הפרטי.

 

לסיכום, באיזה סוג מתקן נייר טואלט לבחור?

בשורה התחתונה, זה הכול עניין של צרכי שימוש מהמתקן, כאשר הבחירה לרוב צריכה ליפול על סוג החומר ממנו מיוצר המתקן. ישנם מתקני פלסטיק ומתקני מתכות שונות, בעוד כי מתקני המתכת לרוב יהיו יקרים יותר מאלו העשויים פלסטיק.

בין אם אתם מעוניינים לרכוש מתקן מסוג כזה או אחר, או אולי לשכור מתקנים אלו, יש לקחת בחשבון גם את הנושא של ההתקנה. במילים אחרות, הקפידו לבדוק אם המחירים שאתם מקבלים כוללים גם את התקנת המוצר.

נייר טואלט

תוכן עניינים
נעלי עבודה
כללי

נעלי עבודה נוחות

עבודה ממושכת על הרגליים יכולה לגרום לכאבים, עייפות ואף פציעות. לכן, בחירת נעלי עבודה נוחות היא הכרחית לכל מי שעובד על הרגליים לאורך זמן. נעלי

קרא עוד »