טכנאי עד הבית לדוד בחיפה

מחפשים טכנאי עד הבית לדוד בחיפה? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע והחברות המומלצים ביותר לביצוע העבודה וההתקנה, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

שמעון חשמל ותקשורת
שמעון בן ברוך

שמעון חשמל ותקשורת

נבדק לאחרונה 13.06.2024
4.88
202
חוות דעת
התמחויות: תיקון קצרים , התקנת גופי תאורה , הזזה והתקנת נקודות חשמל , לוחות חשמל , מחירים הוגנים , שירות אמין ומקצועי
חשמל-לכל
ליאור טובול

חשמל-לכל

נבדק לאחרונה 25.04.2024
4.83
98
חוות דעת
התמחויות: החלפת מפסקים וטיימרים , תיקון תקלות חשמל , הגדלת לתלאת פאזי , התקנת גופי תאורה , טיפול תחזוקה והקמת לוחות חשמל , שירות תעשיתי , אחריות על כל עבודה , מצלמות אבטחה , מתח גבוה , התמחות במערכות אל פסק
מושיקו שירותי חשמל
משה בן שמעון

מושיקו שירותי חשמל

נבדק לאחרונה 04.06.2024
4.9
174
חוות דעת
התמחויות: ביצוע תשתיות חשמל ואיתור תקלות וקצרים , חשמלאי ראשי , עמדות טעינה , התקנת שעוני שבת ומפסקים גופי תאורה , התקנת והחלפת לוחות חשמל , נקודות חשמל וקווי חשמל , הכנה לביקורת חברת חשמל , הגדלת כוח ופתרון לבעיות עומס , עמידה בלוחות זמנים , שירות מהיר ומחירים הוגנים
משה החשמלאי
משה אלימלך

משה החשמלאי

נבדק לאחרונה 25.05.2024
4.91
172
חוות דעת
התמחויות: חיווטים , בתים חכמים , חשמלאי ראשי מוסמך , בוגר טכניון , החלפת לוחות , הכנת תשתית לבית פרטי , הכנת תשתית לתעשיות
ארד חשמל
חזי ארד

ארד חשמל

נבדק לאחרונה 17.04.2024
4.87
92
חוות דעת
התמחויות: תיקון מזגנים , חשמלאי מוסמך , התקנת גופי תאורה , פתרון לבעיות עומס , חידוש והחלפת לוחות חשמל , תכנון וביצוע עבודות חשמל לתעשייה, למשרדים ולפרטיים , תיקון דודים , פיקוח חשמל , תיקון קצרים , תקשורת מחשבים
אלי שירותי חשמל
אלי נדם

אלי שירותי חשמל

נבדק לאחרונה 10.06.2024
4.93
109
חוות דעת
התמחויות: אחריות על כל עבודה , שיקום מערכות חשמל , פתרון לבעיות עומס , תיקון תקלות וקצרים , החלפת גופי חימום לדודים , החלפת לוחות חשמל , נקודות כח למזגנים , הגדלה ל-3 פאזות , עמידה בלוחות זמנים

טכנאי דודים בעיקר נע ומסתובב בארץ, חורש כל חלקה טובה כדי להתקין את הדודים לפי הדרישה של הלקוח. טכנאי עד הבית לדוד זמין בכל רחבי חיפה והסביבה, כל מה שצריך לעשות זה להתקשר. אז בין אם יש לכם זרם מים חלש בדוד, או סתימה הקולטים או שאתם בכלל רוצים להחליף את הדוד החשמלי שלכם לנפח גדול יותר הרימו את הטלפון עכשיו והתקשרו למיטב טכנאי הדודים שתמצאו באינטרנט.

2טכנאי עד הבית לדוד

מה בעצם צריך הטכנאי לדעת לפני שהוא מגיע אל ביתכם שבחיפה

 

דוד שמש, חשמל או גז

ישנם הבדלים מהותיים בין התקנת דוד שמש, חשמל או גז, לכל אחד דרך פעולה שונה, מקור גוף החימום לדוד הוא שונה, צנרת שונה ומיקום שונה וכתוצאה מכך גם סוג התקלות אשר שייך לכל אחד מהם יהיה שונה. על מנת שהטכנאי יוכל להצר את עולם הדודים הרחב הוא חייב להבין קודם כל מול איזה דוד הוא עומד. אחרי זה הוא יוכל להתחיל לעמוד על טיב הפגמים שיש לתקן.

 

גג רעפים או גג חשוף

כשמדובר בדוד שמש (ולעיתים גם בדוד חשמלי) החשיבות של סוג הגג היא הבדל בין שמיים וארץ. גג חשוף מאפשר גישה נוחה ומהירה אל נקודת החיבור של דוד השמש, התקנה והעמדה של הדוד במסגרתו ואת קולטי השמש. גג רעפים לעומת זאת מערים כמה קשיים על גבו של הטכנאי שכן הנגישות אל הנקודה בה כדאי להתקין את הדוד היא מורכבת יותר, והיא לא רק מערימה קשיים אלא גם עלויות

גג רעפים או גג חשוף3

בארון חיצוני או בתוך הבית

כשמדובר בדוד גז יש שתי נקודות בהן ניתן להתקינו. אם מדובר בארון חיצוני הטכנאי ככל הנראה יצטרך לבצע עבודה בגובה ולשם כך הוא צריך ציוד נוסף מעבר לרגיל, אך אם מדובר בדוד גז שממוקם בפנים הוא יכול פשוט להגיע עד ביתכם שבחיפה ולבצע בדיקה במהירות ובפשטות.

 

מה נפח הדוד

אם אתם לא יודעים בדיוק מה נפח הדוד שלכם אתם כמובן מוזמנים לעלות ולבדוק אך אתם גם יכולים לספור את כמות הנפשות בביתכם ולפי לאמוד פחות או יותר את גודל הדוד.

  • ֹנפש אחת – דוד בנפח של 40 ועד 60 ליטרים
  • שתי נפשות – דוד בנפח של 80 ליטרים
  • שלוש עד ארבע נפשות – דוד בנפח של 120 ליטרים
  • חמש נפשות – דוד בנפח של 150 ליטרים
  • שש נפשות ומעלה – דוד בנפח של 200 ליטרים

מה נפח הדוד3

מה הבעיה

יש מגוון בעיות שחלקן יכולות להעיד על מספר תקלות אפשריות. תתחילו בלתאר קודם כל את מה שאתם רואים, את מה שקורה כאשר אתם מדליקים את המים או המפסק הראשי. אם יש חלודה במים או שהדוד מקצר או שזרם המים חלש הדברים האלו מעידים על בעיות שמגיעות מהדוד והטכנאי ששומע את הסימפטומים יכול להבין איזה סוג של ציוד הוא צריך להביא איתו עד ביתכם ולבצע את העבודה, לרוב זה מסתכם באיתור נזילות מים בדוד שמש ואיטום, החלפת גוף חימום, איטום הצנרת ולעיתים רחוקות להחליף את מיכל הדוד.

מה הבעיה3

מתי לבוא לבדיקה

טכנאי דודים בחיפה הם אנשים עסוקים, יש מאות אלפי אנשים שגרים בחיפה ולא לכולם אפשר להגיע ביום אחד. קבעו עם הטכנאי שלכם בזמנים הנוחים ביותר שניתן גם לכם וגם לו. עלות הזמנת טכנאי לבדיקה נעה בין 150 ל250 שקלים חדשים ובעקבותיה יוכל הטכנאי לדעת במדויקת מה הצורך ומה הטיפול הנדרש בשביל הדוד הספציפי שלכם.

מתי לבוא לבדיקה3

חשיבות שיחת הטלפונים הטרומית

כל טכנאי יגיע אליכם הביתה בסופו של דבר אך אם אין סיבה למהר כדאי לדבר מעט לפני ולהבין איפה הדברים עומדים ומה העלויות שיתכן שתצטרכו לשלם כדי לתקן את הפגמים שנוצרו בדוד שלכם. אתם מוזמנים גם לבקש הצעת מחיר אך אם נדרשת בדיקה ראשונית בטרם יבוצע התיקון, ההחלפה או ההתקנה הזמינו אותו אל ביתכם שבחיפה.

 

לסיכום

הדרך הטובה ביותר לחפש טכנאי דודים היא באמצעות האינטרנט. ישנם אתרים רבים המאגדים את מיטב טכנאי חיפה במקום אחד, עקבו אחר הביקורות של הלקוחות שקיבלו שירות מאותו הטכנאי ובדקו כמה טכנאים בטרם תחליטו על זה שהכי טוב בשבילכם. אל תשכחו לבקש גם הצעות מחיר לפני שתסגרו עסקה, מגיע לכם לדעת בדיוק כמה כסף אתם מוציאים ועל מה.

למאמר בנושא: 4 טיפים לבחירת טכנאי דודים